fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з в.о. Голови Фонду Державного Майна України Ольгою Батовою

  • Дата: 26/07/2022 (ВТ)
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Підключитися до Zoom
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч з в.о. Голови Фонду Державного Майна України Ольгою Батовою. Дата: 26 липня2022. Час: 14:00 16:00. Мова: українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. В умовах військової агресії та активних бойових дій в окремих регіонах нашої держави, особливої ваги для бізнесу набуває питання пошуку нових приміщень в порівняно більш безпечних регіонах, що, в свою чергу, дозволить таким підприємствам працювати і сплачувати заробітні плати та податки до державного бюджету. Такі приміщення, в тому числі, можна отримати шляхом приватизації державного майна, а для того, щоб зробити сам процес приватизації більш простим та швидким – було розроблено проєкт Закону №7451 щодо сприяння процесам релокації підприємств та економічного відновлення держави шляхом внесення змін до законодавства про приватизацію державного майна. Іншим надзвичайно важливим для бізнесу питанням є прийняття Методики визначення шкоди та обсягу збитків внаслідок знищення та пошкодження майна у зв’язку з військовою агресією проти нашої держави. Тож ці та інші важливі для бізнесу питання будемо обговорювати 26 липня 2022 року о 14:00 з в.о. Голови Фонду Державного Майна України Ольгою Батовою під час розширеного засідання Комітету Асоціації з питань Відновлення України. Посилання на підключення на подію https://eba-ua.zoom.us/j/87369669923 Мова зустрічі – українська, без перекладу. Акредитація медіа здійснюється на електронну адресу: [email protected] У разі виникнення питань – звертайтесь до Вікторії Куликової [email protected]Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 067 656 08 70.

В умовах військової агресії та активних бойових дій в окремих регіонах нашої держави, особливої ваги для бізнесу набуває питання пошуку нових приміщень в порівняно більш безпечних регіонах, що, в свою чергу, дозволить таким підприємствам працювати і сплачувати заробітні плати та податки до державного бюджету. Такі приміщення, в тому числі, можна отримати шляхом приватизації державного майна, а для того, щоб зробити сам процес приватизації більш простим та швидким – було розроблено проєкт Закону №7451 щодо сприяння процесам релокації підприємств та економічного відновлення держави шляхом внесення змін до законодавства про приватизацію державного майна.

Іншим надзвичайно важливим для бізнесу питанням є прийняття Методики визначення шкоди та обсягу збитків внаслідок знищення та пошкодження майна у зв’язку з військовою агресією проти нашої держави.

Тож ці та інші важливі для бізнесу питання будемо обговорювати 26 липня 2022 року о 14:00 з в.о. Голови Фонду Державного Майна України Ольгою Батовою під час розширеного засідання Комітету Асоціації з питань Відновлення України.

Посилання на підключення на подію https://eba-ua.zoom.us/j/87369669923

Мова зустрічі – українська, без перекладу.

Акредитація медіа здійснюється на електронну адресу: [email protected]

У разі виникнення питань – звертайтесь до Вікторії Куликової [email protected]

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+38 067 656 08 70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: