fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч щодо спрощення процедури отримання ліцензій на імпорт/експорт товарів, що містять фторовані парникові гази

  • Дата: 07/04/2021 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч щодо спрощення процедури отримання ліцензій на імпорт/експорт товарів, що містять фторовані парникові гази. Дата: 07 квітня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з представниками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо ліцензій на імпорт\експорт товарів, що містять фторовані парникові гази. Ця онлайн зустріч запланована на 7 квітня о 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Під час зустрічі ми обговоримо проблеми, які виникають у компаній-членів Асоціації при отриманні ліцензій на імпорт\експорт товарів, що містять фторовані парникові гази та необхідності спрощення процедури отримання таких ліцензій. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з представниками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо ліцензій на імпорт\експорт товарів, що містять фторовані парникові гази.

Ця онлайн зустріч запланована на 7 квітня о 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Під час зустрічі ми обговоримо проблеми, які виникають у компаній-членів Асоціації при отриманні ліцензій на імпорт\експорт товарів, що містять фторовані парникові гази та необхідності спрощення процедури отримання таких ліцензій.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: