fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч щодо реформи системи захисту персональних даних в Україні

  • Дата: 27/10/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:00
Місце проведення:

Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч щодо реформи системи захисту персональних даних в Україні. Дата: 27 жовтня2021. Час: 14:00 15:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі щодо реформи системи захисту персональних даних в Україні. Під час заходу відбудеться презентація нового законопроєкту про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації. Ним передбачається створення незалежного державного органу, який матиме широкий спектр повноважень, зокрема проводити перевірки та накладати штрафи за відмову надання інформації або доступу для перевірок. Представники бізнесу можуть детальніше дізнатися про ці зміни від Лілії Олексюк, однієї з розробників законопроєкту. Також учасники матимуть можливість обговорити всі важливі для бізнесу моменти та надати пропозиції щодо цієї ініціативи. Захід запланований на 27 жовтня о 14:00 і буде доступний на ресурсі Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі! Спікер – Лілія Олексюк, радник Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Модератор – Олексій Столяренко, Baker McKenzieВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-218-09-04.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі щодо реформи системи захисту персональних даних в Україні.

Під час заходу відбудеться презентація нового законопроєкту про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації. Ним передбачається створення незалежного державного органу, який матиме широкий спектр повноважень, зокрема проводити перевірки та накладати штрафи за відмову надання інформації або доступу для перевірок.

Представники бізнесу можуть детальніше дізнатися про ці зміни від Лілії Олексюк, однієї з розробників законопроєкту. Також учасники матимуть можливість обговорити всі важливі для бізнесу моменти та надати пропозиції щодо цієї ініціативи.

Захід запланований на 27 жовтня о 14:00 і буде доступний на ресурсі Zoom.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Спікер – Лілія Олексюк, радник Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

Модератор – Олексій Столяренко, Baker McKenzie

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
067-218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: