fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч робочої групи з управління побутовими відходами Асоціації

  • Дата: 10/02/2021
  • Час: 12:30 - 14:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч робочої групи з управління побутовими відходами Асоціації. Дата: 10 лютого2021. Час: 12:30 14:00. Шановні колеги, запрошуємо Вас на засідання робочої групи з управління побутовими відходами Асоціації. Запрошений гість : Олександр Маріковський, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Дата і час: 10 лютого о 12:30 і буде доступна на ресурсі Zoom Питання до обговорення: Рамковий Проект Закону 2207-1д про управління відходами Секторальний Проєкт Закону «Про відходи упаковки» «Статус законопроєктів 2350 щодо відходів електричного та електронного обладнання та 2352 щодо відходів батарейок, які наразі знаходяться на розгляді в Комітеті ВРУ з питань екологічної політики та природокористування.» Проєкт Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за вчинення опору та втручання в діяльність державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища, працівника служби державної охорони природно-заповідного фонду України під час виконання ними службових обовязків» №4459 Проект Закону про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами (реєстр. № 4568 від 04.01.2021) визначений як законопроект, до яких Комітет має подати свої пропозиції. Чи є якісь зауваження в Екологічного Комітету ВРУ до тексту Проєкту Закону?   Щодо реформи екологічних фінансів. Щодо реформи держекоконтролю. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Широченко. E-mail Tetiana.Shyrochenko@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218 27 24.

Шановні колеги, запрошуємо Вас на засідання робочої групи з управління побутовими відходами Асоціації.

Запрошений гість :

Олександр Маріковський, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

Дата і час: 10 лютого о 12:30 і буде доступна на ресурсі Zoom

Питання до обговорення:

  1. Рамковий Проект Закону 2207-1д про управління відходами
  2. Секторальний Проєкт Закону «Про відходи упаковки»
  3. «Статус законопроєктів 2350 щодо відходів електричного та електронного обладнання та 2352 щодо відходів батарейок, які наразі знаходяться на розгляді в Комітеті ВРУ з питань екологічної політики та природокористування.»
  4. Проєкт Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за вчинення опору та втручання в діяльність державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища, працівника служби державної охорони природно-заповідного фонду України під час виконання ними службових обов’язків» №4459
  5. Проект Закону про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами (реєстр. № 4568 від 04.01.2021) визначений як законопроект, до яких Комітет має подати свої пропозиції. Чи є якісь зауваження в Екологічного Комітету ВРУ до тексту Проєкту Закону?  
  6. Щодо реформи екологічних фінансів.
  7. Щодо реформи держекоконтролю.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Широченко

Зв'язатись
+380 (67) 218 27 24
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: