fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Митного комітету ЄБА щодо Угоди про вільну торгівлю між Україною та Великобританією

  • Дата: 17/12/2020
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Митного комітету ЄБА щодо Угоди про вільну торгівлю між Україною та Великобританією. Дата: 17 грудня2020. Час: 10:00 12:00. Місце проведення: Zoom. 01 січня 2021 року - вагома точка відліку для туманного Альбіону: Великобританія виходить із зони ЄС та, у звязку з закінченням транзитного періоду, стає самостійним субєктом міжнародних торгівельних відносин. Доленосною ця дата стане й для України: наші відносини з Британією визначить Угода про вільну торгівлю, яка станом на сьогодні ще не ратифікована жодною із сторін. 17 грудня разом із співголовами Митного комітету Олегом Кириєвським, Олександром Лазарєвим, представниками Мінекономрозвитку та Держмитслужби України ми обговоримо: • як зміняться торговельні відносини України та Великобританії, якщо завершиться транзитний період, а Угода про вільну торгівлю не буде ратифікованою? • що відбудеться, якщо до Нового року обидві сторони ратифікують цю Угоду? • що нового передбачає Угода на противагу того, що було до виходу Великобританіі із ЄС? Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Соломатіна. E-mail Anastasiia.Solomatina@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-218-27-19.

01 січня 2021 року – вагома точка відліку для “туманного Альбіону”: Великобританія виходить із зони ЄС та, у зв’язку з закінченням транзитного періоду, стає самостійним суб’єктом міжнародних торгівельних відносин.
Доленосною ця дата стане й для України: наші відносини з Британією визначить Угода про вільну торгівлю, яка станом на сьогодні ще не ратифікована жодною із сторін.

17 грудня разом із співголовами Митного комітету Олегом Кириєвським, Олександром Лазарєвим, представниками Мінекономрозвитку та Держмитслужби України ми обговоримо:
• як зміняться торговельні відносини України та Великобританії, якщо завершиться транзитний період, а Угода про вільну торгівлю не буде ратифікованою?
• що відбудеться, якщо до Нового року обидві сторони ратифікують цю Угоду?
• що нового передбачає Угода на противагу того, що було до виходу Великобританіі із ЄС?

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: