fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету безпеки та захисту бізнесу: Роль ІТ у безпеці компаній

  • Дата: 28/03/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Комітету безпеки та захисту бізнесу: Роль ІТ у безпеці компаній. Дата: 28 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Комітет безпеки та захисту бізнесу Асоціації запрошує зацікавлені компанії долучитися до зустрічі, присвяченій питанням питанням стійкості та кібербезпеки у військовий час. Вже 28 березня об 11:00 ми обговоримо виклики, з якими стикаються українські компанії в умовах невизначеності й розглянемо шляхи їх подолання, поділимось практичними кейсами компаній, які вже впровадили ефективні ІТ-рішення, дізнаємось, чому ІТ є цінним ресурсом для забезпечення стійкості та конкурентоспроможності бізнесу, як організації, людита системи справляються з поточними викликами в контексті кібербезпеки. Спікери: Сергій Гаврилов, CIO, COMFY Лесько Сергій, CIO,ОККО Олександр Зачешигрива, Керівник напрямку неперервність бізнесу та кібербезпека, директор зі стратегічного розвитку, ГРІННЕТ Віктор Дроботенко, Керівник напрямку корпоративна розвідка, OSINT,заступник директора SKSecurity Кирилюк Дмитро, Координатор Комітету захисту бізнесу Європейської Бізнес Асоціації Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected].

Комітет безпеки та захисту бізнесу Асоціації запрошує зацікавлені компанії долучитися до зустрічі, присвяченій питанням питанням стійкості та кібербезпеки у військовий час. Вже 28 березня об 11:00 ми обговоримо виклики, з якими стикаються українські компанії в умовах невизначеності й розглянемо шляхи їх подолання, поділимось практичними кейсами компаній, які вже впровадили ефективні ІТ-рішення, дізнаємось, чому ІТ є цінним ресурсом для забезпечення стійкості та конкурентоспроможності бізнесу, як організації, людита системи справляються з поточними викликами в контексті кібербезпеки.

Спікери:

  • Сергій Гаврилов, CIO, COMFY
  • Лесько Сергій, CIO,ОККО
  • Олександр Зачешигрива, Керівник напрямку неперервність бізнесу та кібербезпека, директор зі стратегічного розвитку, ГРІННЕТ
  • Віктор Дроботенко, Керівник напрямку корпоративна розвідка, OSINT,заступник директора SKSecurity
  • Кирилюк Дмитро, Координатор Комітету захисту бізнесу Європейської Бізнес Асоціації

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: