fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нова дата! Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Володимиром Кузьо, Заступником Міністра економіки України

  • Дата: 28/03/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 15:30 - 17:00
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Нова дата! Зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України з Володимиром Кузьо, Заступником Міністра економіки України. Дата: 28 березня2024. Час: 15:30 17:00. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Комітет Асоціації з питань відновлення України організовує зустріч з Володимиром Кузьо, Заступником Міністра економіки України, яка відбудеться 28 березня 2024 року о 15:30. Під час зустрічі плануємо обговорити плани Міністерства в контексті відновлення України, в тому числі питання наявних механізмів фінансової підтримки для українського бізнесу, розробку підзаконних актів для запуску страхування інвестицій від воєнно-політичних ризиків тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі!

Комітет Асоціації з питань відновлення України організовує зустріч з Володимиром Кузьо, Заступником Міністра економіки України, яка відбудеться 28 березня 2024 року о 15:30.

Під час зустрічі плануємо обговорити плани Міністерства в контексті відновлення України, в тому числі питання наявних механізмів фінансової підтримки для українського бізнесу, розробку підзаконних актів для запуску страхування інвестицій від воєнно-політичних ризиків тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що це зустріч Комітету Асоціації з питань відновлення України. Якщо ваша компанія не входить до Комітету Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: