fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч із Оленою Шуляк, заступником голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

  • Дата: 26/10/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:30 - 17:30
Місце проведення:

Creative State of Arsenal (вул. Московська 8, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч із Оленою Шуляк, заступником голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Дата: 26 жовтня2021. Час: 16:30 17:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Creative State of Arsenal (вул. Московська 8, Київ). 26 жовтня о 16.30 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч із Оленою Шуляк, заступником голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Під час зустрічі мова буде йти про Проєкт Закону 5655 щодо реформування сфери містобудівної діяльності, першим автором якого є Олена Шуляк, і який наразі готується до другого читання в Парламентському Комітеті. Даний проєкт Закону має на меті реформувати державне регулювання у сфері містобудування, зокрема, знизити корупційні ризики при видачі дозвільних документів, побудувати прозору та ефективну системи державного контролю за містобудуванням, тощо. Зустріч відбудеться у змішаному – онлайн та офлайн форматі. Звертаємо увагу, що місця на оффлайн відвідування заходу, на жаль, закінчились. Місце проведення: Creative States of Arsenal. Під час офлайн зустрічі будуть діяти необхідні карантинні обмеження. За додатковою інформацією звертайтесь до Вікторії Куликової.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail viktoriia.kulykova@eba.com.ua. Контактний телефон. 0 (67) 656-08-70.

26 жовтня о 16.30 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на зустріч із Оленою Шуляк, заступником голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Під час зустрічі мова буде йти про Проєкт Закону 5655 щодо реформування сфери містобудівної діяльності, першим автором якого є Олена Шуляк, і який наразі готується до другого читання в Парламентському Комітеті. Даний проєкт Закону має на меті реформувати державне регулювання у сфері містобудування, зокрема, знизити корупційні ризики при видачі дозвільних документів, побудувати прозору та ефективну системи державного контролю за містобудуванням, тощо.

Зустріч відбудеться у змішаному – онлайн та офлайн форматі.

Звертаємо увагу, що місця на оффлайн відвідування заходу, на жаль, закінчились.

Місце проведення: Creative States of Arsenal.

Під час офлайн зустрічі будуть діяти необхідні карантинні обмеження.

За додатковою інформацією звертайтесь до Вікторії Куликової.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: