fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Харчового комітету Асоціації з Миколою Сольським, Міністром аграрної політики та продовольства України

  • Дата: 22/06/2022 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 13:00 - 14:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Харчового комітету Асоціації з Миколою Сольським, Міністром аграрної політики та продовольства України. Дата: 22 червня2022. Час: 13:00 14:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. Від роботи українського агросектору залежить стабільність економіки та продовольча безпека як України, так і всього світу. Тож важливо забезпечити компанії з харчової, кормової, молочної та інших галузей можливістю працювати в умовах війни. Під час зустрічі з Миколою Сольським, Міністром аграрної політики та продовольства України, ми поговоримо про перелік критичного імпорту, розробку законопроєктів в харчовій галузі, плани щодо підтримки молочної галузі, можливість скасування ліцензій на експорт пшениці, проблеми щодо маркування харчових продуктів в умовах воєнного стану, необхідність розблокування чорноморських портів тощо. В контексті євроінтеграції будемо дізнаватись у Мінагро про заплановані ініціативи, які можуть бути важливими для наближення українського ринку до внутрішнього ринку ЄС. Зокрема, розглянемо перспективи та виклики для харчової та кормової промисловостей в Україні. Ця зустріч запланована на 22 червня о 13:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.  Чекаємо вас на онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Широченко. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 218 27 24.

Від роботи українського агросектору залежить стабільність економіки та продовольча безпека як України, так і всього світу. Тож важливо забезпечити компанії з харчової, кормової, молочної та інших галузей можливістю працювати в умовах війни.

Під час зустрічі з Миколою Сольським, Міністром аграрної політики та продовольства України, ми поговоримо про перелік критичного імпорту, розробку законопроєктів в харчовій галузі, плани щодо підтримки молочної галузі, можливість скасування ліцензій на експорт пшениці, проблеми щодо маркування харчових продуктів в умовах воєнного стану, необхідність розблокування чорноморських портів тощо.

В контексті євроінтеграції будемо дізнаватись у Мінагро про заплановані ініціативи, які можуть бути важливими для наближення українського ринку до внутрішнього ринку ЄС. Зокрема, розглянемо перспективи та виклики для харчової та кормової промисловостей в Україні.

Ця зустріч запланована на 22 червня о 13:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. 

Чекаємо вас на онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Широченко

Зв'язатись
067 218 27 24
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: