fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Ігорем Фоменком, заступником Міністра економіки України, щодо питань бронювання працівників

  • Дата: 21/12/2023 (ЧТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 14:00 - 15:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Ігорем Фоменком, заступником Міністра економіки України, щодо питань бронювання працівників. Дата: 21 грудня2023. Час: 14:00 15:00. Мова: Українська без перекладу. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн-зустріч з Ігорем Фоменком, заступником Міністра економіки України, яка відбудеться 21 грудня о 14:00.  Під час зустрічі будуть розглядатись різноманітні питання, що стосуються процедури бронювання від мобілізації працівників в компаніях. Долучайтеся, щоб отримати актуальну інформацію стосовно цієї процедури. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі на події!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ксенія Вороніна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 440 23 77.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн-зустріч з Ігорем Фоменком, заступником Міністра економіки України, яка відбудеться 21 грудня о 14:00. 

Під час зустрічі будуть розглядатись різноманітні питання, що стосуються процедури бронювання від мобілізації працівників в компаніях. Долучайтеся, щоб отримати актуальну інформацію стосовно цієї процедури.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі на події!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ксенія Вороніна

Зв'язатись
+380 (67) 440 23 77
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: