fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Дмитром Наталухою, Головою Комітету ВРУ з питань економічного розвитку

  • Дата: 01/04/2024 (ПН)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Дмитром Наталухою, Головою Комітету ВРУ з питань економічного розвитку. Дата: 01 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Питання бронювання критичного для роботи підприємств персоналу від мобілізації є надзвичайно важливим та актуальним в умовах воєнної агресії. Водночас наявні законодавчі ініціативи не вносять принципових змін в профільне законодавство і залишають не вирішеними величезну кількість питань, таких як, наприклад, бронювання ФОПів, якісна диджиталізація та дебюрократизація процесу, тощо. Протягом останніх місяців все частіше озвучується необхідність впровадження моделі економічного бронювання, яка б дозволила, з одного боку, суттєво наповнити бюджет України та, з іншого, просто та без додаткового бюрократичного навантаження отримати бронювання для критичного персоналу. У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн-зустріч з Дмитром Наталухою, Головою Комітету з питань економічного розвитку Верховної Ради України та автором моделі економічного бронювання, яка відбудеться 1 квітня об 11:00. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Віктор Погорілий. E-mail [email protected].

Питання бронювання критичного для роботи підприємств персоналу від мобілізації є надзвичайно важливим та актуальним в умовах воєнної агресії. Водночас наявні законодавчі ініціативи не вносять принципових змін в профільне законодавство і залишають не вирішеними величезну кількість питань, таких як, наприклад, бронювання ФОПів, якісна диджиталізація та дебюрократизація процесу, тощо.

Протягом останніх місяців все частіше озвучується необхідність впровадження моделі економічного бронювання, яка б дозволила, з одного боку, суттєво наповнити бюджет України та, з іншого, просто та без додаткового бюрократичного навантаження отримати бронювання для критичного персоналу.

У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн-зустріч з Дмитром Наталухою, Головою Комітету з питань економічного розвитку Верховної Ради України та автором моделі економічного бронювання, яка відбудеться 1 квітня об 11:00.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Віктор Погорілий

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: