fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Андрієм Пащуком, в.о. Директора Бюро економічної безпеки України

  • Дата: 03/04/2024 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

платформа Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Андрієм Пащуком, в.о. Директора Бюро економічної безпеки України. Дата: 03 квітня2024. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує членські компанії на зустріч з Андрієм Пащуком, в.о. Директора Бюро економічної безпеки України, для обговорення взаємодії бізнесу з БЕБ щодо уникнення тиску, боротьби з тіньовою економікою та незаконними схемами, що створюють недобросовісну конкуренцію для легального бізнесу. Бізнес має попит на якісні зміни у роботі БЕБ, тож учасники зустрічі обговорять перспективи перезавантаження органу, напрямки діяльності та пріоритети, взаємодію з бізнесом, стратегії боротьби з тіньовим ринком, зокрема підакцизної продукції. Зустріч відбудеться 3 квітня о 14:00 онлайн на платформі через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Євген Кузьменко. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація запрошує членські компанії на зустріч з Андрієм Пащуком, в.о. Директора Бюро економічної безпеки України, для обговорення взаємодії бізнесу з БЕБ щодо уникнення тиску, боротьби з тіньовою економікою та незаконними схемами, що створюють недобросовісну конкуренцію для легального бізнесу.

Бізнес має попит на якісні зміни у роботі БЕБ, тож учасники зустрічі обговорять перспективи перезавантаження органу, напрямки діяльності та пріоритети, взаємодію з бізнесом, стратегії боротьби з тіньовим ринком, зокрема підакцизної продукції.

Зустріч відбудеться 3 квітня о 14:00 онлайн на платформі через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Євген Кузьменко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: