fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: «Її історія. Жінки, які змінюють країну»

  • Дата: 22/10/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Формат:Захід транслюватиметься онлайн
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий Клуб Асоціації: «Її історія. Жінки, які змінюють країну». Дата: 22 жовтня2020. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська. Формат: Захід транслюватиметься онлайн. Пряма трансляція буде доступна на сторінці ЕВА у Фейсбуці. Приєднуйтесь за цим лінком о 19:00. За кожним успіхом стоїть історія подолання викликів та перешкод. Часом важко зробити перший крок на шляху до своєї мети, однак все стає простішим, якщо є можливість вчитися на реальних прикладах. Тому на наступну зустріч Жіночого клубу Асоціації ми запросили неймовірних жінок, які змінюють країну та світ навколо себе. Кожна з них поділиться своїм досвідом у досягненні поставлених цілей та втіленні соціальних змін. Тож, можливо, саме її історія стане для вас натхненням! Захід відбудеться 22 жовтня о 19:00. Ваша безпека є для нас найвищим пріоритетом. Через поточну епідеміологічну ситуацію ми вирішили відмовитись від офлайн-формату заходу, щоб запобігти будь-якому ризику зараження. Натомість наша зустріч буде транслюватися онлайн. До участі запрошуються усі зацікавлені члени. Чекаємо на зустріч з вами! Головні партнери            Інформаційний партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 097 979 22 89.

Пряма трансляція буде доступна на сторінці ЕВА у Фейсбуці.

Приєднуйтесь за цим лінком о 19:00.

За кожним успіхом стоїть історія подолання викликів та перешкод. Часом важко зробити перший крок на шляху до своєї мети, однак все стає простішим, якщо є можливість вчитися на реальних прикладах. Тому на наступну зустріч Жіночого клубу Асоціації ми запросили неймовірних жінок, які змінюють країну та світ навколо себе. Кожна з них поділиться своїм досвідом у досягненні поставлених цілей та втіленні соціальних змін. Тож, можливо, саме її історія стане для вас натхненням!

Захід відбудеться 22 жовтня о 19:00. Ваша безпека є для нас найвищим пріоритетом. Через поточну епідеміологічну ситуацію ми вирішили відмовитись від офлайн-формату заходу, щоб запобігти будь-якому ризику зараження. Натомість наша зустріч буде транслюватися онлайн. До участі запрошуються усі зацікавлені члени.

Чекаємо на зустріч з вами!

Головні партнери

          

Інформаційний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: