fbpx

Жіночий Клуб Асоціації: Відповідальне лідерство. Посол рівних можливостей

  • Дата: 07/07/2020
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
РЕЄСТРАЦІЯ

Цьогоріч Жіночому Клубу Асоціації виповнюється 10 років! Цю особливу річницю ми хотіли б присвятити жінкам, які вражають прикладом справжнього лідерства у втіленні соціальних перетворень.

Наша наступна зустріч відбудеться за участі Лотти  Сільвандер, яка понад 30 років виступала за права жінок та дітей по всьому світу. Під час роботи в ЮНІСЕФ та інших міжнародних організаціях, вона успішно втілювала прогресивні соціальні проєкти в сімох країнах світу. В рамках теми «Відповідальне лідерство. Посол рівних можливостей», ми поговоримо про виклики сучасного суспільства, соціальну рівність та впровадження якісних змін.

Спікер:

Лотта Сільвандер, Представник ЮНІСЕФ в Україні

Ця онлайн зустріч запланована на 7 липня, 11:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Нагадаємо, в рамках ювілейного сезону Жіночий Клуб Асоціації проведе п’ять зустрічей з видатними жінками-лідерами протягом червня – липня. Наші запрошені гості: Лотта Сільвандер, Зоя Литвин, Ніна Домбровська, Ірина Данилевська та Ірма Вітовська.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-дискусії!

 

Головний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: