fbpx

Жіночий Клуб Асоціації: Відповідальне лідерство. Освіта нового покоління

  • Дата: 09/06/2020
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 17:00
  • Місце проведенняThis live meeting will be streamed via Zoom.us

Реєстрація закрита!

Цьогоріч нашому улюбленому Жіночому Клубу виповнюється 10 років! ⭐️ Протягом усього цього часу Ви надихали нас своїми неймовірними історіями успіху та щирим бажанням змінювати світ навколо себе.

Упродовж останнього десятиліття жінки впевнено виходили на перші місця у всіх сферах суспільного життя. Вони активно втілювали своє бачення світу, не боялися висловлювати свою позицію та брати відповідальність за власні рішення. Тому цю особливу річницю ми хотіли б присвятити жінкам, які вражають прикладом справжнього лідерства у втіленні соціальних перетворень.

В рамках ювілейного сезону Жіночий Клуб Асоціації проведе п’ять зустрічей з видатними жінками-лідерами протягом червня – липня. На нас очікує захопливе спілкування з Зоєю Литвин, Ніною Домбровською, Іриною Данилевською, Ірмою Вітовською та Лоттою Сільвандер.

Перша зустріч відбудеться за участі Зої Литвин, яка заснувала декілька освітніх проектів, визнаних як в Україні так і за кордоном. В рамках теми «Відповідальне лідерство. Освіта нового покоління», ми поговоримо про самореалізацію через навчання, соціальне значення освіти та майбутнє української освітньої системи.

Спікер:

Зоя Литвин, Голова громадської спілки «Освіторіі», засновниця «Новопечерської школи»,  одна із топ-5 жінок-підприємців за версією ООН у 2019 році.

Ця онлайн зустріч запланована на 9 червня, 16:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (9 червня 2020, 12:00).

Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-дискусії!

Головний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: