fbpx

Жіночий Клуб Асоціації: Відповідальне лідерство. Освіта нового покоління

  • Дата: 09/06/2020
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 17:00
  • Місце проведенняThis live meeting will be streamed via Zoom.us

Реєстрація закрита!

Цьогоріч нашому улюбленому Жіночому Клубу виповнюється 10 років! ⭐️ Протягом усього цього часу Ви надихали нас своїми неймовірними історіями успіху та щирим бажанням змінювати світ навколо себе.

Упродовж останнього десятиліття жінки впевнено виходили на перші місця у всіх сферах суспільного життя. Вони активно втілювали своє бачення світу, не боялися висловлювати свою позицію та брати відповідальність за власні рішення. Тому цю особливу річницю ми хотіли б присвятити жінкам, які вражають прикладом справжнього лідерства у втіленні соціальних перетворень.

В рамках ювілейного сезону Жіночий Клуб Асоціації проведе п’ять зустрічей з видатними жінками-лідерами протягом червня – липня. На нас очікує захопливе спілкування з Зоєю Литвин, Ніною Домбровською, Іриною Данилевською, Ірмою Вітовською та Лоттою Сільвандер.

Перша зустріч відбудеться за участі Зої Литвин, яка заснувала декілька освітніх проектів, визнаних як в Україні так і за кордоном. В рамках теми «Відповідальне лідерство. Освіта нового покоління», ми поговоримо про самореалізацію через навчання, соціальне значення освіти та майбутнє української освітньої системи.

Спікер:

Зоя Литвин, Голова громадської спілки «Освіторіі», засновниця «Новопечерської школи»,  одна із топ-5 жінок-підприємців за версією ООН у 2019 році.

Ця онлайн зустріч запланована на 9 червня, 16:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (9 червня 2020, 12:00).

Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-дискусії!

Головний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: