fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: «Будьмо здорові»

  • Дата: 03/12/2020
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий Клуб Асоціації: «Будьмо здорові». Дата: 03 грудня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Місце проведення: Відбудеться онлайн.   Зустріч перенесена. Про нову дату та час буде повідомлено пізніше, стежте за новинами. Просимо вибачення за можливі незручності. Протягом усього часу від початку пандемії активно велися дослідження коронавірусної хвороби та методів боротьби з нею. Те, що відомо про коронавірус на цей момент, може допомогти нам убезпечити своє здоровя від ризиків другої хвилі. Тому разом з Катериною Булавіновою, медичним експертом ЮНІСЕФ, ми проведемо зустріч “Ковід-19: твоя персональна стратегія”, щоб надати вам достовірні факти про захворювання, його профілактику та лікування, а також корисні поради щодо методів індивідуального захисту та дотримання карантину. Зокрема, поговоримо про вакцинацію та її ефективність проти вірусу. Ця онлайн зустріч запланована на 3 грудня, 11:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Спікер: Катерина Булавінова, медичний експерт Дитячого фонду ЮНІСЕФ. Посилання на онлайн-зустрічі будуть доступні після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Інші заходи проєкту: 14.12.2020 – «Харчування, домашня битва поколінь» зі Світланою Фус, лікарем-дієтологом вищої категорії, керівником центру нормалізації ваги 12.11.2020 – «Баланс робота-життя-дім» з Наталією Байкаловою, бізнес-тренером, психологом з 15-річним практичним досвідом, консультантом з профілактики емоційного вигорання. – Захід відбувся. 23.11.2020 – «Фактори ризику серцево-судинних захворювань та як їх уникнути» зі Світланою Король, доктором медичних наук, кардіологом, медичним радником «Тева Україна». – Захід відбувся. Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-дискусії! Спікери. За підтримки Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 097 979 22 89.

  Зустріч перенесена. Про нову дату та час буде повідомлено пізніше, стежте за новинами.
Просимо вибачення за можливі незручності.

Протягом усього часу від початку пандемії активно велися дослідження коронавірусної хвороби та методів боротьби з нею. Те, що відомо про коронавірус на цей момент, може допомогти нам убезпечити своє здоров’я від ризиків другої хвилі. Тому разом з Катериною Булавіновою, медичним експертом ЮНІСЕФ, ми проведемо зустріч “Ковід-19: твоя персональна стратегія”, щоб надати вам достовірні факти про захворювання, його профілактику та лікування, а також корисні поради щодо методів індивідуального захисту та дотримання карантину. Зокрема, поговоримо про вакцинацію та її ефективність проти вірусу.

Ця онлайн зустріч запланована на 3 грудня, 11:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Спікер:

Катерина Булавінова, медичний експерт Дитячого фонду ЮНІСЕФ.

Посилання на онлайн-зустрічі будуть доступні після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Інші заходи проєкту:

14.12.2020 – «Харчування, домашня битва поколінь» зі Світланою Фус, лікарем-дієтологом вищої категорії, керівником центру нормалізації ваги

12.11.2020 – «Баланс робота-життя-дім» з Наталією Байкаловою, бізнес-тренером, психологом з 15-річним практичним досвідом, консультантом з профілактики емоційного вигорання.Захід відбувся.

23.11.2020 – «Фактори ризику серцево-судинних захворювань та як їх уникнути» зі Світланою Король, доктором медичних наук, кардіологом, медичним радником «Тева Україна». Захід відбувся.

Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-дискусії!

Спікери

За підтримки

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: