fbpx

Жіночий Клуб Асоціації: Бізнес за її правилами_оффлайн

  • Дата: 21/05/2021
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Початок реєстрації:об 14:30
Місце проведення:

Creative State of Arsenal (вул. Московська 8)

В чому особливість жіночого лідерства та як цей феномен допомагає протистояти викликам й створювати нове в умовах кризи?

Протягом наступних місяців ми продовжимо знайомство з видатними жінками-лідерами, керівниками як великих міжнародних компаній, так і значущих соціальних проєктів. Кожна з них розкаже власну історію про збереження рішучості та сили духу попри всі труднощі на шляху.

Для Наталії Чернишової, генерального директора компанії Mars Ukraine, поточна криза є не першою, з якою вона стикнулася за час своєї кар’єри. Маючи за спиною багаторічний досвід роботи на вищих керівних посадах, Наталія точно знає, які цінності допоможуть компанії швидко пристосовуватися до змін. Крім універсальних рецептів виживання бізнесу, Наталія розповість нам, як досягати омріяної мети та розділяти успіх з командою.

Ця зустріч запланована на 21 травня, об 15:00, і проходитиме в Creative State of Arsenal, вул. Московська 8. Початок реєстрації об 14:30.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Реєструємо одного працівника від членської компанії Асоціації.

Чекаємо зустрічі з Вами на нашій дискусії!

Спікер:

Наталія Чернишова, генеральний директор Mars Ukraine

 

Головні партнери

       

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: