fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб Асоціації

  • Дата: 29/03/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Початок реєстраціїО 14:30
Місце проведення:

Premier Palace Hotel Kyiv 5-7/29 T. Shevchenka Blvd, вулиця Євгена Чикаленка, Київ, Україна, 01024

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий клуб Асоціації. Дата: 29 березня2024. Час: 15:00 16:30. Мова: Українська. Початок реєстрації О 14:30. Місце проведення: Premier Palace Hotel Kyiv 5-7/29 T. Shevchenka Blvd, вулиця Євгена Чикаленка, Київ, Україна, 01024. Реєстрація закрита! В умовах повномасштабного вторгнення роль жінок у бізнесі та колективі стає все більш значущою. Жіноче лідерство та soft skills, зокрема емоційний інтелект, комунікація, командна робота, стають ключовими факторами успіху. Тому Європейська Бізнес Асоціація, спільно з OTP Bank, запрошує вас долучитися до події, присвяченій жіночому лідерству в бізнесі. Захід відбудеться офлайн 29 березня о 15:00 за київським часом. Під час заходу поговоримо про наступне: Жіноче лідерство у бізнесі: виклики та можливості; Карєрне зростання: стратегії для жінок у сучасному бізнесі; Менеджмент: ключові принципи та навички для успішного управління; Кризовий менеджмент після повномасштабного вторгнення: навчання з досвіду та ефективні підходи до вирішення проблем. Приходьте, щоб отримати нові знання, познайомитися з однодумицями, налагодити ділові звязки й здобути натхнення та мотивацію! Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Тимошенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 04.

Реєстрація закрита!

В умовах повномасштабного вторгнення роль жінок у бізнесі та колективі стає все більш значущою. Жіноче лідерство та soft skills, зокрема емоційний інтелект, комунікація, командна робота, стають ключовими факторами успіху. Тому Європейська Бізнес Асоціація, спільно з OTP Bank, запрошує вас долучитися до події, присвяченій жіночому лідерству в бізнесі. Захід відбудеться офлайн 29 березня о 15:00 за київським часом.

Під час заходу поговоримо про наступне:

  • Жіноче лідерство у бізнесі: виклики та можливості;
  • Кар’єрне зростання: стратегії для жінок у сучасному бізнесі;
  • Менеджмент: ключові принципи та навички для успішного управління;
  • Кризовий менеджмент після повномасштабного вторгнення: навчання з досвіду та ефективні підходи до вирішення проблем.

Приходьте, щоб отримати нові знання, познайомитися з однодумицями, налагодити ділові зв’язки й здобути натхнення та мотивацію!

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Тимошенко

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 04

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: