fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Податкового Комітету Асоціації

  • Дата: 16/07/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 13:00 - 14:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Податкового Комітету Асоціації. Дата: 16 липня2024. Час: 13:00 14:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на засідання Податкового комітету Асоціації, яке відбудеться 16 липня 2024 року о 13:00. Порядок денний: 1. Бюджетна декларація Мінфіну. 2. Інше. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Артемчук. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація запрошує компанії на засідання Податкового комітету Асоціації, яке відбудеться 16 липня 2024 року о 13:00.

Порядок денний:

1. Бюджетна декларація Мінфіну.

2. Інше.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до Асоціації, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Артемчук

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: