fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові

  • Дата: 08/04/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська, російська
  • Час: 10:30 - 12:00
Місце проведення:

VIP-зала Pacific Spoon, готель «Харків Палас», пр. Незалежності, 2

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Розширене засідання Координаційної Ради Асоціації у Харкові. Дата: 08 квітня2021. Час: 10:30 12:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: VIP-зала Pacific Spoon, готель «Харків Палас», пр. Незалежності, 2. Гість зустрічі: Дмитро Жоравович - очільник Північно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено - АРМА, Агентство з розшуку та менеджменту активів). Поговоримо про: реалії та перспективи розвитку ринку послуг з управління арештованим майном; нові можливості для бізнесу на ринку послуг з управління арештованим майном; партнерство бізнесу та Держави в особі Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів у сфері управління арештованим майном. Запрошуються керівники компаній Харківського офісу Асоціації.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380674066516.

Гість зустрічі: Дмитро Жоравович – очільник Північно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено – АРМА, Агентство з розшуку та менеджменту активів).

Поговоримо про:

  • реалії та перспективи розвитку ринку послуг з управління арештованим майном;
  • нові можливості для бізнесу на ринку послуг з управління арештованим майном;
  • партнерство бізнесу та Держави в особі Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів у сфері управління арештованим майном.

Запрошуються керівники компаній Харківського офісу Асоціації.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: