fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання комітету з маркетингу та комінікацій Асоціації у Дніпрі

  • Дата: 21/11/2018 (СР)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Центр конференцій Parle, вул. Троїцька, 21Г

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання комітету з маркетингу та комінікацій Асоціації у Дніпрі. Дата: 21 листопада2018. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Центр конференцій Parle, вул. Троїцька, 21Г. Шановні колеги!   Ми раді запросити вас на зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі із старшим бізнес-тренером Студії управління часом Bogush time Юлією Бойко. На  нашій зустрічі ми розглянемо потужний інструмент маркетингу, піару і продажів - шкалу прибутковості.   Участь для членів Асоціації безкоштовна. Якщо ви хочете запросити ваших партнерів, які не є членами Асоціації, вартість участі складає 300 грн.   Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Волошина. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Шановні колеги!
 
Ми раді запросити вас на зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі із старшим бізнес-тренером Студії управління часом Bogush time Юлією Бойко. На  нашій зустрічі ми розглянемо потужний інструмент маркетингу, піару і продажів – шкалу прибутковості.
 
Участь для членів Асоціації безкоштовна. Якщо ви хочете запросити ваших партнерів, які не є членами Асоціації, вартість участі складає 300 грн.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Волошина

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: