fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету регуляторних питань Асоціації

 • Дата: 27/11/2020
 • Час: 10:30 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету регуляторних питань Асоціації. Дата: 27 листопада2020. Час: 10:30 12:00. Шановні колеги, запрошуємо Вас на засідання Комітету регуляторних питань Асоціації. Запрошені гості : Руслан Стрілець, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Олена Колтик - директор Департаменту з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міндовкілля Тетяна Тевкун – Юрист реформи управління відходами Команди підтримки реформ (автор законопроекту 2207-1д) Дата та час: 27 листопада о 10:30, і буде доступна на ресурсі Zoom. Питання до обговорення: Рамковий законопроект 2207-1д - стаття 10 - РВВ. Позиція міністерства та бізнесу. Орієнтовні строки розробки та прийняття закону із деталізацією регулювання систем РВВ? Які економічні та ринкові інструменти впровадження РВВ розглядаються окрім депозитної системи?  Чи нестимуть імпортери продукції таку відповідальність у випадку відсутності РВВ чи у випадку недолучення таких виробників до РВВ? На кого буде покладено відповідальність за затвердження систем РВВ, нагляд за системами РВВ, моніторинг збору, переробки та видалення відходів, затвердження стандартів послуг по збору відходів? Які економічні стимули заохочення компаній до повторного використання відходів будуть передбачені у рамках 2207-1-д? Чи є узгоджена позиція щодо припинення статусу відходів, зокрема для металобрухту? Проект технічної допомоги - які сфери буде покривати, чи залучений до законопроекту №2201-1д? Подальша співпраця між ЄБА та Міністерством щодо законопроекту Про упаковку та відходи упаковки Щодо законопроєктів  2350, та 2352 про поводження з відходами електричного обладнання та батарейок». Діджиталізація адміністративних послуг Міндовкілля. На якому етапі знаходиться розробка стратегії цифровізації, чи планується її обговорення з бізнесом та коли планується розпочати процес її імплементації?  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Широченко. E-mail Tetiana.Shyrochenko@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218 27 24.

Шановні колеги, запрошуємо Вас на засідання Комітету регуляторних питань Асоціації.

Запрошені гості :

Руслан Стрілець, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Олена Колтик – директор Департаменту з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міндовкілля

Тетяна Тевкун – Юрист реформи управління відходами Команди підтримки реформ (автор законопроекту 2207-1д)

Дата та час: 27 листопада о 10:30, і буде доступна на ресурсі Zoom.

Питання до обговорення:

 1. Рамковий законопроект 2207-1д – стаття 10 – РВВ. Позиція міністерства та бізнесу.
 2. Орієнтовні строки розробки та прийняття закону із деталізацією регулювання систем РВВ?
 3. Які економічні та ринкові інструменти впровадження РВВ розглядаються окрім депозитної системи? 
 4. Чи нестимуть імпортери продукції таку відповідальність у випадку відсутності РВВ чи у випадку недолучення таких виробників до РВВ?
 5. На кого буде покладено відповідальність за затвердження систем РВВ, нагляд за системами РВВ, моніторинг збору, переробки та видалення відходів, затвердження стандартів послуг по збору відходів?
 6. Які економічні стимули заохочення компаній до повторного використання відходів будуть передбачені у рамках 2207-1-д?
 7. Чи є узгоджена позиція щодо припинення статусу відходів, зокрема для металобрухту?
 8. Проект технічної допомоги – які сфери буде покривати, чи залучений до законопроекту №2201-1д?
 9. Подальша співпраця між ЄБА та Міністерством щодо законопроекту “Про упаковку та відходи упаковки”
 10. Щодо законопроєктів  2350, та 2352 про поводження з відходами електричного обладнання та батарейок».
 11. Діджиталізація адміністративних послуг Міндовкілля. На якому етапі знаходиться розробка стратегії цифровізації, чи планується її обговорення з бізнесом та коли планується розпочати процес її імплементації?

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Широченко

Зв'язатись
+380 (67) 218 27 24
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: