fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету Асоціації з Палива та Енергетики

  • Дата: 13/11/2018 (ВТ)
  • Мова: Ukranian (Without translation)
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Андріївський узвіз, 1А, Київ, Україна, 04070

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету Асоціації з Палива та Енергетики. Дата: 13 листопада2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Ukranian (Without translation). Місце проведення: Андріївський узвіз, 1А, Київ, Україна, 04070. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на засідання Комітету Асоціації з Палива та Енергетики з представниками Комітета Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.  Порядок денний: Обговорення законодавчих ініціатив щодо зміни моделі державної підтримки виробників електроенергії з альтернативних джерел енергії (Проект закону № 8449, альтернативні законопроекти) – поточний стан , проблемні питання; Зміни до Закону України «Про ринок природного газу» - поточний стан, перспективи запровадження змін; Інше. Запрошені гості: - Ольга Бєлькова - Заступник Голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; - Лев Підлісецький - Голова підкомітету з питань електроенергетики та транспортування енергії Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Євгеній Скульський. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на засідання Комітету Асоціації з Палива та Енергетики з представниками Комітета Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. 

Порядок денний:

  1. Обговорення законодавчих ініціатив щодо зміни моделі державної підтримки виробників електроенергії з альтернативних джерел енергії (Проект закону № 8449, альтернативні законопроекти) – поточний стан , проблемні питання;
  2. Зміни до Закону України «Про ринок природного газу» – поточний стан, перспективи запровадження змін;
  3. Інше.

Запрошені гості:

Ольга Бєлькова – Заступник Голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки;

Лев Підлісецький – Голова підкомітету з питань електроенергетики та транспортування енергії Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Євгеній Скульський

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: