fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання комітету Асоціації з маркетингу та комунікацій у Дніпрі

  • Дата: 12/06/2018 (ВТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

BDO Україна, 4 поверх, конференц-зала

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання комітету Асоціації з маркетингу та комунікацій у Дніпрі. Дата: 12 червня2018. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: BDO Україна, 4 поверх, конференц-зала. Шановні колеги! Вже у найближчий вівторок, 12 червня, запрошуємо вас приєднатися до  чергової зустрічі комітету з маркетингу та комунікацій, де ми поговоримо про тренди в маркетингу: потрібні вони чи ні, а може взагалі шкідливі? Що спільного між маркетингом та високою модою? Що одягати, а що зняти негайно? Отже першу частину зустрічі присвятимо провідним трендам маркетингу - особливо стосовно контенту. Слідом перейдемо до антитрендів. А потім поговоримо про шкоду, яку завдає маркетингу гонитва за трендами. Вихори інформаційних потоків несуться з такою швидкістю, що часом не розумієш, куди бігти і в чому брати участь. Так, ми прокачані, сучасні та гнучкі, але статистика поточної задоволеності серед маркетологів та PR-фахівців яскраво свідчить про необхідність перезавантаження. Тож наша друга частина зустрічі стане чимось накшалт невеликого тренінгу по гармонійному, не насильницькому цілепокладанню і наповненню щастям. Так, щастям! Чай, кава, приємна прохолода, солодощі та сюрприз наприкинці зустрічі - все це чекає на вас, приєднуйтеся! Спікер зустрічі - Ольга Зеніна, голова комітету: «Нещодавній інтенсив PR комітету ЕВА в Києві подарував мені кілька крутих технік, якими я з радістю поділюся. Ви дізнаєтеся, як не пропустити літо, працюючи над проектами :-)» Мова зустрічі: російська.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Шановні колеги!

Вже у найближчий вівторок, 12 червня, запрошуємо вас приєднатися до  чергової зустрічі комітету з маркетингу та комунікацій, де ми поговоримо про тренди в маркетингу: потрібні вони чи ні, а може взагалі шкідливі? Що спільного між маркетингом та високою модою? Що одягати, а що зняти негайно?

Отже першу частину зустрічі присвятимо провідним трендам маркетингу – особливо стосовно контенту. Слідом перейдемо до антитрендів. А потім поговоримо про шкоду, яку завдає маркетингу гонитва за трендами.

Вихори інформаційних потоків несуться з такою швидкістю, що часом не розумієш, куди бігти і в чому брати участь. Так, ми прокачані, сучасні та гнучкі, але статистика поточної задоволеності серед маркетологів та PR-фахівців яскраво свідчить про необхідність перезавантаження.

Тож наша друга частина зустрічі стане чимось накшалт невеликого тренінгу по гармонійному, не насильницькому цілепокладанню і наповненню щастям. Так, щастям!

Чай, кава, приємна прохолода, солодощі та сюрприз наприкинці зустрічі – все це чекає на вас, приєднуйтеся!

Спікер зустрічі – Ольга Зеніна, голова комітету:

«Нещодавній інтенсив PR комітету ЕВА в Києві подарував мені кілька крутих технік, якими я з радістю поділюся. Ви дізнаєтеся, як не пропустити літо, працюючи над проектами 🙂»

Мова зустрічі: російська.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: