Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності (ad-hoc)

  • Дата: 05/11/2020
  • Мова: Англійська
  • Час: 15:00 - 17:00
  • Тема:Стратегії, практики і звітність зі сталого розвитку європейських компаній
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Шановні колеги,

запрошуємо вас до вебінару з дискусією за участю міжнародних експертів на тему: «Стратегії, практики і звітність зі сталого розвитку європейських компаній», який відбудеться 5 листопада з 15:00 до 17:00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. 

Посилання на онлайн-зустріч буде надіслано після реєстрації. 

Довіра до того, як компанії розкривають інформацію про свою діяльність у сфері сталого розвитку, цьогоріч зросла до рекордних 51% зі значними відмінностями по країнам. Про це свідчать дані дослідження, яке провели GlobeScan і GRI на 27 ринках. Окрім цього, гармонізація українського законодавства із європейським, зокрема відповідно до Директиви ЄС 2014/95/EU і чинного українського законодавства «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність», зобов’язали з 2019 року великі українські підприємства готувати і публікувати нефінансові звіти, включаючи до управлінських звітів нефінансові показники, зокрема ESG (екологічні, соціальні та управлінські).

Експерти, які консультують міжнародні компанії по всьому світу, поділяться досвідом, як стратегії і практики у сфері сталого розвитку допомагають компаніям залучати своїх клієнтів (зацікавлених сторін), експортувати свою продукцію і будувати довгострокові відносини з партнерами по всьому світу.

Під час дискусії з учасниками вебінару ми обговоримо проблеми і рішення українських і міжнародних компаній в Україні у підходах до розкриття нефінансових показників, обговоримо стратегії і тактики членів ЄБА у практиках сталого розвитку.

Під час вебінару ви дізнаєтесь:

  • кращі міжнародні кейси і практики зі сталого розвитку;
  • отримаєте покрокову рекомендацію з інтеграції Глобальних цілей сталого розвитку;
  • глобальні тенденції нефінансової звітності та приклади вдалих звітів
  • роль та вибір показників – список «обов’язкових» KPIs, які роблять звіт релевантним, та поради, як визначити решту показників
  • інформацію про постановку KPIs та показників, що вимірюють вплив бізнесу на соціальне та навколишнє середовище.

Доповідачі:

Марко Сіллер, радник з питань сталого розвитку та співзасновник консалтингової компанії Sustinere (Естонія). 8 років досвіду консультування щодо сталого розвитку, оцінювання поточного стану управління корпоративною відповідальністю для 160+ бізнесів та аналіз провідних стейкхолдерів, звітність про сталість та аудит проектів для державних та інших провідних компаній в Балтійських країнах.

Клавдія Шевелюк, засновниця Change Agency Responsible Future, національна консультантка ПРООН в Україні зі сталого розвитку. Має 14 років досвіду роботи на управлінських посадах в галузі B2B в провідних юридичних фірмах і групах компаній та успішний досвід запуску нових брендів і продуктів на ринку України. Спільно з партнерами з Естонії і Швеції сьогодні Клавдія консультує провідні українські і міжнародні організації і компанії з питань запровадження стратегій, політик і програм сталого розвитку, а також розробляє нефінансові звіти, допомагає проаналізувати життєвий цикл і розробити програми із залучення зацікавлених сторін. Авторка першого в Україні он-лайн курсу «Сталий розвиток: нова філософія мислення» на Відкритому університеті Майдану. 

Захід проводиться у партнерстві з консалтинговими агенціями Sustinere та Change Agency Responsible Future 

Умови реєстрації:

  • Онлайн реєстрація обов’язкова.

Чекаємо на Вас!

Спікери

1 / 2
Марко Сіллер
радник з питань сталого розвитку та співзасновник консалтингової компанії Sustinere (Естонія).
Клавдія Шевелюк
 засновниця Change Agency Responsible Future, національна консультантка ПРООН в Україні зі сталого розвитку.
Марко Сіллер
Клавдія Шевелюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: