fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності

  • Дата: 26/10/2021
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 16:00
  • Тема:Загальні положення першої допомоги. Невідкладні стани (інсульт, серцевий напад, перекриття дихальних шляхів, судомний напад).
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності. Дата: 26 жовтня2021. Час: 14:00 16:00. Мова: Українська. Тема: Загальні положення першої допомоги. Невідкладні стани (інсульт, серцевий напад, перекриття дихальних шляхів, судомний напад).. Шановні колеги,  запрошуємо вас на онлайн-засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, що заплановане на вівторок, 26 жовтня, з 14.00 до 16.00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us.  Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації.  Тема: Загальні положення першої допомоги. Невідкладні стани (інсульт, серцевий напад, перекриття дихальних шляхів, судомний напад). Ми розглянемо, для чого потрібна перша допомога. Пріоритетність тих чи інших знань, які навички важливіші, а якими можна знехтувати. Поговоримо про законність подібної допомоги в Україні, а також про загальні правила її надання, що не залежать від стану потерпілого, і повинні завжди нами дотримуватися, незалежно від ситуації. Також ми визначимо, де в загальному алгоритмі допомоги знаходяться невідкладні стани: в який момент варто звертати на них увагу, а коли вони будуть не в пріоритеті. І розберемо, як ці стани розпізнати, та як надавати допомогу при них. Спікер: Анастасія Білянська - інструктор з надання домедичної допомоги компанії FAST. Останні два роки навчає військових в Одейській області. Умови реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова. Чекаємо на Вас!Спікери. Анастасія Білянська. інструктор з надання домедичної допомоги компанії FAST. Останні два роки навчає військових в Одеській області.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Шановні колеги, 

запрошуємо вас на онлайн-засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, що заплановане на вівторок, 26 жовтня, з 14.00 до 16.00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. 

Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації. 

Тема: Загальні положення першої допомоги. Невідкладні стани (інсульт, серцевий напад, перекриття дихальних шляхів, судомний напад).

Ми розглянемо, для чого потрібна перша допомога. Пріоритетність тих чи інших знань, які навички важливіші, а якими можна знехтувати. Поговоримо про законність подібної допомоги в Україні, а також про загальні правила її надання, що не залежать від стану потерпілого, і повинні завжди нами дотримуватися, незалежно від ситуації. Також ми визначимо, де в загальному алгоритмі допомоги знаходяться невідкладні стани: в який момент варто звертати на них увагу, а коли вони будуть не в пріоритеті. І розберемо, як ці стани розпізнати, та як надавати допомогу при них.

Спікер:

Анастасія Білянська – інструктор з надання домедичної допомоги компанії FAST. Останні два роки навчає військових в Одейській області.

Умови реєстрації:

  • Онлайн реєстрація обов’язкова.

Чекаємо на Вас!

Спікери

1 / 1
Анастасія Білянська
інструктор з надання домедичної допомоги компанії FAST. Останні два роки навчає військових в Одеській області.
Анастасія Білянська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: