fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності

 • Дата: 08/04/2021 (ЧТ)
 • Мова: Українська/Англійська
 • Час: 14:00 - 16:00
 • Тема:Sustainable fashion. Як бути свідомим?
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності. Дата: 08 квітня2021. Час: 14:00 16:00. Мова: Українська/Англійська. Тема: Sustainable fashion. Як бути свідомим?. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Шановні колеги,  Європейська Бізнес Асоціація, DHL Express Ukraine, ГО “Zero Waste Society” т ГО “Made in Ukraine” запрошують долучитись до онлайн-засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, що заплановане на четвер, 8 квітня, з 14.00 до 16.00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us.  Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації.  Тема: Sustainable fashion. Як бути свідомим? Під час зустрічі ми почуємо: Zero Waste Society. Сьогодні екосвідомість та сталість бізнесу є навіть більше ніж конкурентною перевагою бізнесу. Під час виступу ми розберемось як саме можна стати на цей шлях. Розкриємо поняття сталого бізнесу, озвучимо сучасні світові тенденції та конкретні кейси. Обговоримо, що саме можуть змінити компанії, щоб знизити свій екологічний слід та навіщо це робити. Окрему увагу приділимо грінвошингу та як бізнесу не потрапити в його пастку. DHL Express Ukraine: Друге життя для уніформи. Уніформа ‒ це предмет і гордості, і професіоналізму. Крім того, спецодяг для багатьох професій ‒ це забезпечення умов безпеки на робочому місці. Надходить час, коли уніформа стає непридатною для використання, її слід повернути й утилізувати. Викинута уніформа та захисний одяг зазвичай потрапляють у сміття і, врешті-решт, на звалище: 85% нашого корпоративного одягу перетворюється на гори речей. У звязку зі зростаючим тиском на індустрію моди з вимогою не вивозити одяг на звалища виникає питання: що ми можемо зробити в секторі спеціального та форменого одягу, щоб зменшити кількість відпрацьованої форми, яка потрапляє на смітник? Made in Ukraine спрямовує свою діяльність на популяризацію свідомого виробництво та  споживання. Попит на українські відповідальні Fashion-бренди збільшується, тож хочеться розповісти більше про сталу моду та бренди, які сповідують ідеологію відповідального (або «свідомого») виробництва та споживання. Також, які тенденції панують сьогодні та які прогнози можна давати вже зараз. Спікери: Анастасія Мартиненко, Екоконсультантка бізнесу, Еколекторка, Голова ГО Zero Waste Society Вадим Сидорук, Генеральний директор DHL Express в Україні Юлія Савостіна, лідерка ГО «Made in Ukraine» Умови реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова. Чекаємо на Вас!  Спікери. Анастасія Мартиненко. Екоконсультантка бізнесу, Еколекторка, Голова ГО Zero Waste Society. Вадим Сидорук. Генеральний директор DHL Express в Україні. Юлія Савостіна. лідерка ГО Made in Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail [email protected].

Шановні колеги, 

Європейська Бізнес Асоціація, DHL Express Ukraine, ГО “Zero Waste Societyт ГО “Made in Ukraine запрошують долучитись до онлайн-засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, що заплановане на четвер, 8 квітня, з 14.00 до 16.00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. 

Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації. 

Тема: Sustainable fashion. Як бути свідомим?

Під час зустрічі ми почуємо:

 • Zero Waste Society. Сьогодні екосвідомість та сталість бізнесу є навіть більше ніж конкурентною перевагою бізнесу. Під час виступу ми розберемось як саме можна стати на цей шлях. Розкриємо поняття “сталого бізнесу”, озвучимо сучасні світові тенденції та конкретні кейси. Обговоримо, що саме можуть змінити компанії, щоб знизити свій екологічний слід та навіщо це робити. Окрему увагу приділимо грінвошингу та як бізнесу не потрапити в його пастку.
 • DHL Express Ukraine: Друге життя для уніформи. Уніформа ‒ це предмет і гордості, і професіоналізму. Крім того, спецодяг для багатьох професій ‒ це забезпечення умов безпеки на робочому місці. Надходить час, коли уніформа стає непридатною для використання, її слід повернути й утилізувати. Викинута уніформа та захисний одяг зазвичай потрапляють у сміття і, врешті-решт, на звалище: 85% нашого корпоративного одягу перетворюється на гори речей. У зв’язку зі зростаючим тиском на індустрію моди з вимогою не вивозити одяг на звалища виникає питання: що ми можемо зробити в секторі спеціального та форменого одягу, щоб зменшити кількість відпрацьованої форми, яка потрапляє на смітник?
 • Made in Ukraine спрямовує свою діяльність на популяризацію свідомого виробництво та  споживання. Попит на українські відповідальні Fashion-бренди збільшується, тож хочеться розповісти більше про сталу моду та бренди, які сповідують ідеологію відповідального (або «свідомого») виробництва та споживання. Також, які тенденції панують сьогодні та які прогнози можна давати вже зараз.

Спікери:

 • Анастасія Мартиненко, Екоконсультантка бізнесу, Еколекторка, Голова ГО Zero Waste Society
 • Вадим Сидорук, Генеральний директор DHL Express в Україні
 • Юлія Савостіна, лідерка ГО «Made in Ukraine»

Умови реєстрації:

 • Онлайн реєстрація обов’язкова.

Чекаємо на Вас!

 

Спікери

1 / 3
Анастасія Мартиненко
Екоконсультантка бізнесу, Еколекторка, Голова ГО Zero Waste Society
Вадим Сидорук
Генеральний директор DHL Express в Україні
Юлія Савостіна
лідерка ГО "Made in Ukraine"
Анастасія Мартиненко
Вадим Сидорук
Юлія Савостіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: