fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання комітету Асоціації управління персоналом (ad-hoc)

  • Дата: 18/04/2018 (СР)
  • Мова: українська, російська 
  • Час: 11:00 - 13:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації в м. Києві

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання комітету Асоціації управління персоналом (ad-hoc). Дата: 18 квітня2018. Час: 11:00 13:30. Мова: українська, російська . Місце проведення: Офіс Асоціації в м. Києві. Ми раді запросити Вас на зустріч Комітету Асоціації управління персоналом на тему Практичні можливості коучингу для компанії. Зустріч відбудеться 18 квітня об 11.00 в офісі Асоціації в м. Києві. Мета майстер-класу: Викликати довіру до коучингу через практику вирішення свого завдання. Девіз: візьми на майстер-клас з собою професійну задачу і знайди її вирішення. Учасникам зустрічі пропонуємо підготувати робочу ситуацію, над якою Ви зараз працюєте, проблему, з якою стикнулися та опрацювати її під час майстер-класу за допомогою інструментів коучингу. Спробуємо подивитися на ситуацію з іншого боку і розробити план подальших дій для вирішення цих ситуацій. Спікери: Лілія Луць, Практикуючий коуч, Член ICF (International Coaching Federation), НЛП практик. Досвід роботи в управлінні персоналом більше 15 років в таких компаніях як Coca-Cola, SC Johnson, Samsung Electronics, Shell, GlobalLogic. Лідія Радичі-Шпаковська, Засновник компанії Майстри Трансформації; Розроблено та проведено 12 навчальних коучингових програм, 700+ годин тренерської роботи, 1500+ годин коуч-сесій, 7 років роботи в виробничих процесах (заснування, розвиток, реорганізація).Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Гелена Блоцька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Ми раді запросити Вас на зустріч Комітету Асоціації управління персоналом на тему “Практичні можливості коучингу для компанії”. Зустріч відбудеться 18 квітня об 11.00 в офісі Асоціації в м. Києві.

Мета майстер-класу: Викликати довіру до коучингу через практику вирішення свого завдання.

Девіз: візьми на майстер-клас з собою професійну задачу і знайди її вирішення.

Учасникам зустрічі пропонуємо підготувати робочу ситуацію, над якою Ви зараз працюєте, проблему, з якою стикнулися та опрацювати її під час майстер-класу за допомогою інструментів коучингу. Спробуємо подивитися на ситуацію з іншого боку і розробити план подальших дій для вирішення цих ситуацій.

Спікери:

Лілія Луць, Практикуючий коуч, Член ICF (International Coaching Federation), НЛП практик. Досвід роботи в управлінні персоналом більше 15 років в таких компаніях як Coca-Cola, SC Johnson, Samsung Electronics, Shell, GlobalLogic.

Лідія Радичі-Шпаковська, Засновник компанії “Майстри Трансформації”; Розроблено та проведено 12 навчальних коучингових програм, 700+ годин тренерської роботи, 1500+ годин коуч-сесій, 7 років роботи в виробничих процесах (заснування, розвиток, реорганізація).

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Гелена Блоцька

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: