fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Харчового Комітету Асоціації за участі Голови ДПСС В.Лапи

 • Дата: 19/12/2018 (СР)
 • Час: 15:30 - 18:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Харчового Комітету Асоціації за участі Голови ДПСС В.Лапи. Дата: 19 грудня2018. Час: 15:30 18:00. Запрошуємо Вас на заключне засідання Харчового Комітету Асоціації. дата і час: 19 грудня о 15.30 в офісі Асоціації запрошений гість: Володимир Лапа, Голова Держпродспоживслужби Перелік питань: Підсумки роботи Служби та плани Проблемні питання, пов’язані з проведенням ветеринарно-санітарного контролю в межах функціонування «єдиного вікна» Перегляд Закону України «Про ветеринарну медицину», статус розробки нового проекту? Статус проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин, їх репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження та продуктів, не призначених для споживання людиною», яким передбачено скасувати Наказ Мінагро №71 «Про затвердження Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну обєктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду» Законопроект, яким буде передбачено ряд змін до інших нормативно-правових актів, зокрема в частині дитячого харчування. В які ще законодавчі акти плануються вноситись зміни відповідно до цього проекту? Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення заходів стосовно забезпечення простежуваност»і. Проект закону не передбачає жодних перехідних періодів. Нові вимоги неможливо забезпечити за один день. Розроблення гайдів до Закону про інформацію, а також вимог до маркування кормів. Подальші зміни до законодавства після прийняття закону про інформування. Чи готовий він й надалі вносити зміни в частині маркування в закон про алкогольні напої та про вино. Державний Реєстр кормових добавок. Визнання еквівалентності згідно з Законом України «Про безпечність та гігієну кормів»? На якому етапі процес узгодження цього питання з ЄС?  Статус перемовин з EFSA щодо надання додаткової інформації в процесі спрощеної реєстрації кормових добавок? Формування Державного реєстру тверджень про властивості кормів для особливих поживних цілей; Стан розробки підзаконних актів до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур” 2501-VIII від 10 липня 2018 Нові вимоги індонезійської сторони застосовувати теплову обробку вантажів пшениці, що заражені сажкою, при температурі 70-80 °C в Україні, що почнуть діяти з 1 січня 2019 року. Це може привести до закриття індонезійського ринку для українських експортерів пшениці вже з нового року. Перевірка маркування відповідно до наказу МЕРТ №914    

Запрошуємо Вас на заключне засідання Харчового Комітету Асоціації.

дата і час: 19 грудня о 15.30 в офісі Асоціації

запрошений гість: Володимир Лапа, Голова Держпродспоживслужби

Перелік питань:

 1. Підсумки роботи Служби та плани
 2. Проблемні питання, пов’язані з проведенням ветеринарно-санітарного контролю в межах функціонування «єдиного вікна»
 3. Перегляд Закону України «Про ветеринарну медицину», статус розробки нового проекту?
 4. Статус проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин, їх репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження та продуктів, не призначених для споживання людиною», яким передбачено скасувати Наказ Мінагро №71 «Про затвердження Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду»
 5. Законопроект, яким буде передбачено ряд змін до інших нормативно-правових актів, зокрема в частині дитячого харчування. В які ще законодавчі акти плануються вноситись зміни відповідно до цього проекту?
 6. Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення заходів стосовно забезпечення простежуваност»і. Проект закону не передбачає жодних перехідних періодів. Нові вимоги неможливо забезпечити за один день.
 7. Розроблення гайдів до Закону про інформацію, а також вимог до маркування кормів.
 8. Подальші зміни до законодавства після прийняття закону про інформування. Чи готовий він й надалі вносити зміни в частині маркування в закон про алкогольні напої та про вино.
 9. Державний Реєстр кормових добавок. Визнання еквівалентності згідно з Законом України «Про безпечність та гігієну кормів»? На якому етапі процес узгодження цього питання з ЄС? 
 10. Статус перемовин з EFSA щодо надання додаткової інформації в процесі спрощеної реєстрації кормових добавок?
 11. Формування Державного реєстру тверджень про властивості кормів для особливих поживних цілей;
 12. Стан розробки підзаконних актів до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур” 2501-VIII від 10 липня 2018
 13. Нові вимоги індонезійської сторони застосовувати теплову обробку вантажів пшениці, що заражені сажкою, при температурі 70-80 °C в Україні, що почнуть діяти з 1 січня 2019 року. Це може привести до закриття індонезійського ринку для українських експортерів пшениці вже з нового року.
 14. Перевірка маркування відповідно до наказу МЕРТ №914

 

 

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: