fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Лілією Гриневич, Міністром освіти і науки України

  • Дата: 11/09/2018 (ВТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 14:00 - 15:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 13:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч з Лілією Гриневич, Міністром освіти і науки України. Дата: 11 вересня2018. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 13:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Лілією Гриневич, Міністром освіти і науки України. 11 вересня ми будемо обговорювати всі проблеми, пов’язані з відповідальністю Міністерства. Ця зустріч відбудеться в офісі Асоціації. Ми сподіваємось почути думку пані Гриневич, зокрема, з таких питань: Ключові новації Закону України «Про освіту» №2145-VIII від 5 вересня 2017 року, та перспективи їхньої реалізації на практиці; Реалізація принципу дуальної освіти в Україні та оновлення підходів до професійної освіти та навчання. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (10 вересня 19:00). Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Olga Dvigun. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Лілією Гриневич, Міністром освіти і науки України.

11 вересня ми будемо обговорювати всі проблеми, пов’язані з відповідальністю Міністерства. Ця зустріч відбудеться в офісі Асоціації.

Ми сподіваємось почути думку пані Гриневич, зокрема, з таких питань:

  • Ключові новації Закону України «Про освіту» №2145-VIII від 5 вересня 2017 року, та перспективи їхньої реалізації на практиці;
  • Реалізація принципу дуальної освіти в Україні та оновлення підходів до професійної освіти та навчання.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (10 вересня 19:00).

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Olga Dvigun

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: