fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч із Дмитром Шимківим, Секретарем Національної ради реформ, Заступником Глави Адміністрації Президента України

  • Дата: 27/03/2018 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстрації:9:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації ( Андріївський Узвіз 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч із Дмитром Шимківим, Секретарем Національної ради реформ, Заступником Глави Адміністрації Президента України. Дата: 27 березня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації: 9:30. Місце проведення: Офіс Асоціації ( Андріївський Узвіз 1А). Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із Дмитром Шимківим, Секретарем Національної ради реформ, Заступником Глави Адміністрації Президента України. Зустріч відбудеться 27 березня об 10:00 в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А). Протягом зустрічі плануємо обговорити стан справ в українській економіці, плани та прогнози розвитку країни у 2018 році. Також плануємо почути, які саме реформи заплановано реалізувати у цьому році. Після виступу пана Шимківа запланована сесія запитання-відповідь, Ви маєте можливість підготувати запитання до пана Шимківа щодо сфер його безпосередньої компетенції. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошуються два представники від компанії. Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із Дмитром Шимківим, Секретарем Національної ради реформ, Заступником Глави Адміністрації Президента України.

Зустріч відбудеться 27 березня об 10:00 в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).

Протягом зустрічі плануємо обговорити стан справ в українській економіці, плани та прогнози розвитку країни у 2018 році. Також плануємо почути, які саме реформи заплановано реалізувати у цьому році.

Після виступу пана Шимківа запланована сесія запитання-відповідь, Ви маєте можливість підготувати запитання до пана Шимківа щодо сфер його безпосередньої компетенції.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошуються два представники від компанії.

Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: