fbpx

Загальна зустріч Асоціації з в.о. начальника Дніпропетровської митниці ДФС

  • Дата: 03/04/2018
  • Час: 11:00 - 13:00

Зустрічатися за круглим столом наприкінці кожного кварталу, аби обговорити новини, проблеми, отримати консультацію чи роз’яснення щодо митних процедур, тощо, домовилися представники бізнес-спільноти регіону під час зустрічі з виконуючим обов’язки начальника Дніпропетровської митниці ДФС Сергієм Сличко, що відбулася у вівторок, 3 квітня.

“Такий формат спілкування бізнесу з митною службою, особливо, якщо він носитиме регулярний характер та згодом виросте до консультаційних та сервісних центрів митниці для бізнесу, може стати «фішкою» Дніпропетровщини”, – зауважив голова фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі, керуючий партнер ЮА «Абсолют» Олександр Бондарчук.

Зі свого боку, пан Сличко розповів про результати роботи Дніпропетровської митниці у 2017 році, особливості роботи системи «єдиного вікна», а присутні представники бізнесу озвучили проблемні питання, отримавши на них негайну реакцію. Окрім того, по закінченню зустрічі було опрацьовано декілька індивідуальних кейсів компаній.

Європейська Бізнес Асоціація у Дніпрі щиро вдячна керівництву Дніпропетровської митниці ДФС за відкритість до діалогу з бізнесом та компаніям за активну участь і пропозиції!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: