fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Уляною Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України

  • Дата: 05/07/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 15:00 - 17:30
  • Початок реєстраціїо 14:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Уляною Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України. Дата: 05 липня2018. Час: 15:00 17:30. Мова: Українська без перекладу. Початок реєстрації о 14:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Реєстрація закрита. Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на Загальну зустріч з доктором Уляною Супрун, виконуючим обовязки Міністра охорони здоровя України. Ця подія запланована на 5 липня та відбудеться в офісі Асоціації. Формат зустрічі стане відкритою дискусією щодо останніх оновлень у сфері реформування системи охорони здоровя, а також питань, що виникають у бізнес-спільноті з точки зору компетенції Міністерства. Ви матимете змогу поставити запитання доктору Уляні Супрун у рамках сесії питання/відповіді. Зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація закрита.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на Загальну зустріч з доктором Уляною Супрун, виконуючим обов’язки Міністра охорони здоров’я України.

Ця подія запланована на 5 липня та відбудеться в офісі Асоціації.

Формат зустрічі стане відкритою дискусією щодо останніх оновлень у сфері реформування системи охорони здоров’я, а також питань, що виникають у бізнес-спільноті з точки зору компетенції Міністерства.

Ви матимете змогу поставити запитання доктору Уляні Супрун у рамках сесії питання/відповіді.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: