fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України

  • Дата: 18/02/2021
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України. Дата: 18 лютого2021. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Місце проведення: Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України. Ця онлайн зустріч запланована на 18 лютого о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Під час зустрічі ми обговоримо пріоритетні напрямки роботи Міністерства на 2021 рік. Зокрема, поговоримо про антикризові заходи для підтримки фінансової стабільності, а також перспективи співпраці України з міжнародними партнерами на найближчий період. Також учасники заходу матимуть можливість обговорити питання податкового та митного регулювання для бізнесу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України.

Ця онлайн зустріч запланована на 18 лютого о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Під час зустрічі ми обговоримо пріоритетні напрямки роботи Міністерства на 2021 рік. Зокрема, поговоримо про антикризові заходи для підтримки фінансової стабільності, а також перспективи співпраці України з міжнародними партнерами на найближчий період. Також учасники заходу матимуть можливість обговорити питання податкового та митного регулювання для бізнесу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: