fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Президентом України та вищими посадовими особами

  • Дата: 04/07/2018 (СР)
  • Мова: Українська з перекладом
  • Час: 14:30 - 16:30
  • Початок реєстраціїо 13:30
Місце проведення:

InterContinental Hotel, вул. Велика Житомирська 2а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Президентом України та вищими посадовими особами. Дата: 04 липня2018. Час: 14:30 16:30. Мова: Українська з перекладом. Початок реєстрації о 13:30. Місце проведення: InterContinental Hotel, вул. Велика Житомирська 2а. Реєстрація закрита! Запрошуємо топ-менеджерів наших членських компаній на Загальну зустріч Асоціації з Президентом України Петром Порошенком та вищими державними посадовими особами. Ця зустріч високого рівня заплановано на 4 липня та відбудеться в готелі InterContinental (вул. Велика Житомирська, 2а, м. Київ). Під час засідання ми матимемо чудову можливість почути більше про останні досягнення Президента, а також дізнатись більше про темпи реформ у сферах інтересів бізнесу. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Важливо! • Ми можемо зареєструвати лише одну особу з компанії. • Це запрошення персоналізоване і не може бути передане комусь іншому. • Будь ласка, не забувайте взяти з собою документ, що посвідчує вашу особу для проходження пунктів безпеки. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Запрошуємо топ-менеджерів наших членських компаній на Загальну зустріч Асоціації з Президентом України Петром Порошенком та вищими державними посадовими особами.
Ця зустріч високого рівня заплановано на 4 липня та відбудеться в готелі InterContinental (вул. Велика Житомирська, 2а, м. Київ).

Під час засідання ми матимемо чудову можливість почути більше про останні досягнення Президента, а також дізнатись більше про темпи реформ у сферах інтересів бізнесу.
Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Важливо!
• Ми можемо зареєструвати лише одну особу з компанії.
• Це запрошення персоналізоване і не може бути передане комусь іншому.
• Будь ласка, не забувайте взяти з собою документ, що посвідчує вашу особу для проходження пунктів безпеки.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Громадянство
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: