fbpx

Зустріч Асоціації з Петросом Сурмелісом, Головою Генерального директорату ЕС з питань торгівлі в Україні, СНД, Росії, Західних Балканах, ЄАВТ, ЄЕП та Туреччини

  • Дата: 21/11/2018
  • Мова: Англійська (без перекладу на українську)
  • Час: 15:00 - 17:00
  • Початок реєстраціїо 14:30
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5а, м.Київ)

Ми раді запросити Голів та  Співголів Комітетів, а також Членів Правління Європейської Бізнес Асоціації на Загальну зустріч Асоціації з Петросом Сурмелісом, Головою Генерального директорату ЕС з питань торгівлі в Україні, СНД, Росії, Західних Балканах, ЄАВТ, ЄЕП та Туреччини.

Цей захід буде проведено в рамках офіційного візиту пана Сурмеліса до України. Зустріч з представниками Європейської Бізнес Асоціації відбудеться 21 листопада в готелі Hyatt Regency Kyiv за адресою: вул. Алли Тарасової, 5.

На зустрічі плануємо обговорити поточний стан та перспективи ключових реформ, озвучити головні проблеми, що турбують бізнес та поділитись нашими враженнями та баченням бізнес-середовища України.

Ключові теми до обговорення:

  • Ведення бізнесу в Україні: можливості та виклики
  • Проблеми пов’язані з Поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі (ПВЗВТ)

Ви можете відправляти свої питання або теми для обговорення на зустрічі на електронну адресу  events@eba.com.ua, і ми направимо ваші пропозиції пану Сурмелісу.

З приводу реєстрації звертатись до Ольги Двігун, на електронну адресу olga.dvigun@eba.com.ua або за телефоном +380 (67) 218 09 03.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: