fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України

  • Дата: 16/02/2022 (СР)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 12:30 - 14:00
Місце проведення:

онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України. Дата: 16 лютого2022. Час: 12:30 14:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення: онлайн на платформі Zoom. Зустріч перенесена! Нова дата та час будуть повідомлені дещо пізніше. Посилення геополітичної напруги відчутно впливає на економіку країни. Тож зараз як ніколи важливо втримати макроекономічну ситуацію під контролем. Що ж було зроблено в контексті монетарної політики, валютного регулювання, тощо задля стійкості української економіки? Про це дізнаємось під час зустрічі з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України, 16 лютого об 12:30 на  ресурсі Zoom. Крім того, бізнес хотів би почути прогнози НБУ на 2022 рік та обговоримо нововведення, які чекають на бізнес цього року у сфері фінансового регулювання та банківських послуг. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0979792289.

Зустріч перенесена!

Нова дата та час будуть повідомлені дещо пізніше.

Посилення геополітичної напруги відчутно впливає на економіку країни. Тож зараз як ніколи важливо втримати макроекономічну ситуацію під контролем. Що ж було зроблено в контексті монетарної політики, валютного регулювання, тощо задля стійкості української економіки? Про це дізнаємось під час зустрічі з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України, 16 лютого об 12:30 на  ресурсі Zoom.

Крім того, бізнес хотів би почути прогнози НБУ на 2022 рік та обговоримо нововведення, які чекають на бізнес цього року у сфері фінансового регулювання та банківських послуг.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: