fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України

  • Дата: 10/02/2021
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України. Дата: 10 лютого2021. Час: 11:00 12:00. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Місце проведення: Zoom.us. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України. Ця онлайн зустріч запланована на 10 лютого об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Під час зустрічі ми обговоримо стратегію центробанку на 2021 рік та його подальшу політику підтримання макроекономічної стабільності в Україні. Також разом із паном Шевченком ми обговоримо нововведення, які чекають на бізнес цього року у сфері фінансового регулювання та банківських послуг. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України.

Ця онлайн зустріч запланована на 10 лютого об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Під час зустрічі ми обговоримо стратегію центробанку на 2021 рік та його подальшу політику підтримання макроекономічної стабільності в Україні. Також разом із паном Шевченком ми обговоримо нововведення, які чекають на бізнес цього року у сфері фінансового регулювання та банківських послуг.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: