fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Керівництвом Національного офісу інтелектуальної власності

  • Дата: 11/04/2019 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїo 09:30
Місце проведення:

Андріївський узвіз 1а (офіс Європейської Бізнес Асоціації)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Керівництвом Національного офісу інтелектуальної власності. Дата: 11 квітня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації o 09:30. Місце проведення: Андріївський узвіз 1а (офіс Європейської Бізнес Асоціації). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з керівництвом Національного офісу інтелектуальної власності. Ми плануємо обговорити наступні питання: Основні цілі та стратегічні завдання офісу Підтримка інновацій та технологій Навчання органів державної влади в частині захисту інтелектуальної власності Допомога офісу у виведенні новітніх розробок на інші ринки Застосування медіації у вирішенні питань Функціонування апеляційної палати та багато інших питань Будь ласка, зверніть увагу, до участі у заході запрошуються лише представники компанії-члена Асоціації, участь ЗМІ не передбачена за форматом.  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Крістіна Лініченко. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з керівництвом Національного офісу інтелектуальної власності.

Ми плануємо обговорити наступні питання:

  • Основні цілі та стратегічні завдання офісу
  • Підтримка інновацій та технологій
  • Навчання органів державної влади в частині захисту інтелектуальної власності
  • Допомога офісу у виведенні новітніх розробок на інші ринки
  • Застосування медіації у вирішенні питань
  • Функціонування апеляційної палати

та багато інших питань

Будь ласка, зверніть увагу, до участі у заході запрошуються лише представники компанії-члена Асоціації, участь ЗМІ не передбачена за форматом. 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Крістіна Лініченко

044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: