fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з керівництвом Міністерства охорони здоров’я України

  • Дата: 15/06/2022 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:00
РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з керівництвом Міністерства охорони здоров’я України. Дата: 15 червня2022. Час: 14:00 15:00. Мова: Українська (без перекладу). За 100 днів війни було здійснено понад 260 атак на українську систему охорони здоров’я за даними ВООЗ. Потреба в медичних послугах зросла в рази, а можливість їх надавати є обмеженою, бо сотні лікарень та спеціалізованих закладів сильно постраждали від бойових дій. Після перемоги Україна має відновити свою зруйновану інфраструктуру в сфері охорони здоров’я. Тож задля розуміння подальшого плану співпраці у цьому напрямку ми зустрінемося із заступниками Міністра охорони здоровя України Олексієм Яременком та Богданом Боруховським, щоб обговорити: стратегічне бачення МОЗ України щодо відбудови системи охорони здоров’я та медзакладів; принципи формування нової медичної мережі; форми партнерства між державою та бізнесом; нові держстандарти щодо відновлення медичних закладів; можливості підтримки медзакладів та інше. Ця онлайн зустріч запланована на 15 червня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Захід виключно для членів Асоціації, акредитація медіа на захід не здійснюється. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Костенко. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380986103825.

За 100 днів війни було здійснено понад 260 атак на українську систему охорони здоров’я за даними ВООЗ. Потреба в медичних послугах зросла в рази, а можливість їх надавати є обмеженою, бо сотні лікарень та спеціалізованих закладів сильно постраждали від бойових дій.

Після перемоги Україна має відновити свою зруйновану інфраструктуру в сфері охорони здоров’я. Тож задля розуміння подальшого плану співпраці у цьому напрямку ми зустрінемося із заступниками Міністра охорони здоров’я України Олексієм Яременком та Богданом Боруховським, щоб обговорити:

  • стратегічне бачення МОЗ України щодо відбудови системи охорони здоров’я та медзакладів;
  • принципи формування нової медичної мережі;
  • форми партнерства між державою та бізнесом;
  • нові держстандарти щодо відновлення медичних закладів;
  • можливості підтримки медзакладів та інше.

Ця онлайн зустріч запланована на 15 червня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Захід виключно для членів Асоціації, акредитація медіа на захід не здійснюється.

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Костенко

Зв'язатись
+380986103825
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: