fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Денисом Малюською, Міністром юстиції України

  • Дата: 24/02/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Денисом Малюською, Міністром юстиції України. Дата: 24 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Місце проведення: онлайн на платформі Zoom. 24 лютого об 11.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас долучитися до обговорення планів та пріоритетів Мінюсту на 2022 рік. Що буде зроблено цього року в контексті судової реформи? Які проєкти з цифровізації готує Міністерство? Як зміниться робота державних реєстрів? Про подальші кроки у цих напрямках розповість Денис Малюська, Міністр юстиції України, під час онлайн зустрічі в Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Для Медіа: Участь представників медіа можлива виключно після попередньої акредитації за e-mail [email protected] Акредитація здійснюється до 23 лютого, 18:00. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0672180903.

24 лютого об 11.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас долучитися до обговорення планів та пріоритетів Мін’юсту на 2022 рік. Що буде зроблено цього року в контексті судової реформи? Які проєкти з цифровізації готує Міністерство? Як зміниться робота державних реєстрів? Про подальші кроки у цих напрямках розповість Денис Малюська, Міністр юстиції України, під час онлайн зустрічі в Zoom.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Для Медіа: Участь представників медіа можлива виключно після попередньої акредитації за e-mail [email protected]. Акредитація здійснюється до 23 лютого, 18:00.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: