fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна Зустріч Асоціації із Павлом Петренком, Міністром юстиції України

  • Дата: 16/04/2018 (ПН)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 16:00
  • Початок реєстрації:13:30
Місце проведення:

Офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський Узвіз 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна Зустріч Асоціації із Павлом Петренком, Міністром юстиції України. Дата: 16 квітня2018. Час: 14:00 16:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації: 13:30. Місце проведення: Офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський Узвіз 1А). Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із Павлом Петренком, Міністром юстиції України. Зустріч відбудеться 16 квітня об 14:00 в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А). На зустрічі плануємо обговорити поточний стан справ, завдання та плани на майбутнє Міністерства юстиції України. Крім того, плануємо дізнатись у пана Петренка про темпи реформування судової системи в Україні, а також разом проаналізувати систему судочинства в Україні у відповідності з останніми результатами індексу Асоціації. Разом із паном Міністром у дискусії візьме участь Олена Сукманова, Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації. Після виступу спікерів запланована сесія запитань-відповідей, Ви маєте можливість підготувати запитання до пана Міністра та пані Сукманової щодо сфер їх компетенції. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Просимо звернути увагу, до участі у заході запрошується два представника від компанії-члена ЕВА. Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із Павлом Петренком, Міністром юстиції України.

Зустріч відбудеться 16 квітня об 14:00 в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).

На зустрічі плануємо обговорити поточний стан справ, завдання та плани на майбутнє Міністерства юстиції України.

Крім того, плануємо дізнатись у пана Петренка про темпи реформування судової системи в Україні, а також разом проаналізувати систему судочинства в Україні у відповідності з останніми результатами індексу Асоціації.

Разом із паном Міністром у дискусії візьме участь Олена Сукманова, Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації.

Після виступу спікерів запланована сесія запитань-відповідей, Ви маєте можливість підготувати запитання до пана Міністра та пані Сукманової щодо сфер їх компетенції.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Просимо звернути увагу, до участі у заході запрошується два представника від компанії-члена ЕВА.

Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: