fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації із Гьостою Люнгманом, представником Міжнародного валютного фонду в Україні

  • Дата: 02/04/2018 (ПН)
  • Мова: Англійська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстрації:9:30
Місце проведення:

Офіс Європейської Бізнес Асоціації, Андріївський Узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації із Гьостою Люнгманом, представником Міжнародного валютного фонду в Україні. Дата: 02 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Англійська. Початок реєстрації: 9:30. Місце проведення: Офіс Європейської Бізнес Асоціації, Андріївський Узвіз 1А. Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із Гьостою Люнгманом, представником Міжнародного валютного фонду в Україні. Зустріч відбудеться 2 квітня об 10:00 в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А). Протягом зустрічі плануємо дізнатись у пана Люнгмана про поточну ситуацію з наступним траншем МВФ для України. Також плануємо обговорити умови, яким Україна повинна відповідати і хто приймає рішення в цьому процесі. Після виступу пана Люнгмана запланована сесія запитання-відповідь, Ви маєте можливість підготувати запитання до представника Міжнародного валютного фонду в Україні щодо сфер його безпосередньої компетенції. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із Гьостою Люнгманом, представником Міжнародного валютного фонду в Україні.

Зустріч відбудеться 2 квітня об 10:00 в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).

Протягом зустрічі плануємо дізнатись у пана Люнгмана про поточну ситуацію з наступним траншем МВФ для України. Також плануємо обговорити умови, яким Україна повинна відповідати і хто приймає рішення в цьому процесі.

Після виступу пана Люнгмана запланована сесія запитання-відповідь, Ви маєте можливість підготувати запитання до представника Міжнародного валютного фонду в Україні щодо сфер його безпосередньої компетенції.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: