fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України 2019»

 • Дата: 29/01/2019 (ВТ)
 • Мова: Українська/англійська з перекладом
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Початок реєстраціїо 09:00
Місце проведення:

InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України 2019». Дата: 29 січня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська/англійська з перекладом. Початок реєстрації о 09:00. Місце проведення: InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А). Реєстрація закрита! Ми традиційно розпочинаємо новий бізнес сезон з експертної події високого рівня – EBA Global Outlook 2019: Shaping the Future, де збираємо разом топових експертів, щоб дізнатися їхні очікування та прогнози на наступний рік. Загальна зустріч Асоціації запланована на 29 січня і відбудеться в готелі InterContinental Kyiv. Під час EBA Global Outlook 2019: Shaping the Future ми обговоримо тренди та фактори, які впливатимуть на бізнес-клімат 2019 року, у тому числі у контексті прийдешніх виборів. Ви почуєте думки членів правління Європейської Бізнес Асоціації, директорів міжнародних компаній, які задіяні у різних секторах економіки. Запрошені спікери: Томаш Фіала, Генеральний директор Dragon Capital Тарас Лукачук, Регіональний президент Jacobs Douwe Egberts Олівє Ланґле, Генеральний директор METRO Cash and Carry Ukraine Олена Волошина, Генеральний директор International Finance Corporation Інга Андреєва, Генеральний директор Mastercard Europe SA Саіда Джарболова, Генеральний директор ING Bank Ukraine Богдан Цуприк, Генеральний директор Swisspan Limited Олег Михайлов, Співзасновник Woolkrafts  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (28 січня 12:00). До зустрічі на події!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Ми традиційно розпочинаємо новий бізнес сезон з експертної події високого рівня – EBA Global Outlook 2019: Shaping the Future, де збираємо разом топових експертів, щоб дізнатися їхні очікування та прогнози на наступний рік.

Загальна зустріч Асоціації запланована на 29 січня і відбудеться в готелі InterContinental Kyiv.

Під час EBA Global Outlook 2019: Shaping the Future ми обговоримо тренди та фактори, які впливатимуть на бізнес-клімат 2019 року, у тому числі у контексті прийдешніх виборів. Ви почуєте думки членів правління Європейської Бізнес Асоціації, директорів міжнародних компаній, які задіяні у різних секторах економіки.

Запрошені спікери:

 • Томаш Фіала, Генеральний директор Dragon Capital
 • Тарас Лукачук, Регіональний президент Jacobs Douwe Egberts
 • Олів’є Ланґле, Генеральний директор METRO Cash and Carry Ukraine
 • Олена Волошина, Генеральний директор International Finance Corporation
 • Інга Андреєва, Генеральний директор Mastercard Europe SA
 • Саіда Джарболова, Генеральний директор ING Bank Ukraine
 • Богдан Цуприк, Генеральний директор Swisspan Limited
 • Олег Михайлов, Співзасновник Woolkrafts 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (28 січня 12:00).

До зустрічі на події!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: