fbpx

Загальна зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України»

  • Дата: 23/09/2019
  • Мова: Українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїо 09:00
Місце проведення:

InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А)

Реєстрація завершена

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує вас на подію високого рівня, якою ми традиційно розпочинаємо новий бізнес сезон – EBA Global Outlook: Embracing Change, де ми збираємо провідних експертів, щоб дізнатися їхні очікування та прогнози на наступний рік.

Загальна зустріч Асоціації запланована на 23 вересня і відбудеться в готелі InterContinental Kyiv.

У період невизначеності та прогнозів світової фінансової кризи, ми збираємо членів правління Європейської Бізнес Асоціації та директорів міжнародних компаній, щоб обговорити головні фактори та тренди, що визначатимуть бізнес-клімат у найближчий час. Ми приділимо особливу увагу прогнозам щодо розвитку української економіки та окремих індустрій у зв’язку з тотальним політичним перезавантаженням в Україні.

EBA Global Outlook: Embracing Change збере разом топових експертів, задіяних у різних секторах економіки, які поділяться своїми думками та інсайтами щодо можливого розгортання глобальної фінансової кризи, індустрій, які вона може зачепити, та спробуємо визначити необхідну модель поведінки країни у даних умовах.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації.

Участь представників медіа можлива виключно після попередньої акредитації за e-mail Oksana.Myronko@eba.com.ua. Акредитація здійснюється до 22 вересня, 17:00. 

До зустрічі на події!

Головні партнери

  

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0444960601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: