fbpx

Загальна зустріч Асоціації «Глобальний огляд економіки України»

  • Дата: 23/09/2019
  • Мова: Українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїо 09:00
Місце проведення:

InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська 2А)

Реєстрація завершена

Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує вас на подію високого рівня, якою ми традиційно розпочинаємо новий бізнес сезон – EBA Global Outlook: Embracing Change, де ми збираємо провідних експертів, щоб дізнатися їхні очікування та прогнози на наступний рік.

Загальна зустріч Асоціації запланована на 23 вересня і відбудеться в готелі InterContinental Kyiv.

У період невизначеності та прогнозів світової фінансової кризи, ми збираємо членів правління Європейської Бізнес Асоціації та директорів міжнародних компаній, щоб обговорити головні фактори та тренди, що визначатимуть бізнес-клімат у найближчий час. Ми приділимо особливу увагу прогнозам щодо розвитку української економіки та окремих індустрій у зв’язку з тотальним політичним перезавантаженням в Україні.

EBA Global Outlook: Embracing Change збере разом топових експертів, задіяних у різних секторах економіки, які поділяться своїми думками та інсайтами щодо можливого розгортання глобальної фінансової кризи, індустрій, які вона може зачепити, та спробуємо визначити необхідну модель поведінки країни у даних умовах.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації.

Участь представників медіа можлива виключно після попередньої акредитації за e-mail Oksana.Myronko@eba.com.ua. Акредитація здійснюється до 22 вересня, 17:00. 

До зустрічі на події!

Головні партнери

  

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0444960601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: