fbpx

YOU: COACHING PROGRAMME FOR LADIES

  • Дата: 11/04/2018
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Реєстрація завершена, максимальна кількість учасників набрана 

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує на довготривалу програму Жіночого Клубу Асоціації YOUCOACHING PROGRAMME FOR LADIES.

Наша місія:

  • Дати учасницям інструменти для створення успішного життя;
  • Змінити деякі застарілі погляди;
  • Надихнути на досягнення нових цілей.

Коли ми почали думати, що саме необхідно сучасній жінці, ми прийшли до висновку у необхідності комплексного підходу до питання. Тому, ми організували довготривалу програму, в якій жінки-лідери поділяться своїми поглядами на різні аспекти життя та успіху.

Протягом трьох місяців, ми проведемо 5 спеціальних заходів, які допоможуть відповісти на питання: як побудувати повноцінне та цікаве життя? Сім’я, кар‘єра, діти, здоров’я, цілі… Як мати усе? Чи необхідно обирати? Як поєднати? Де знайти натхнення та баланс?

Будь-ласка, надсилайте нам ваші історії успіху, аби надихнути інших жінок та отримати корисний подарунок на «Випускному вечорі».

Наш наступний почесний спікер – Ярослава Гресь, керуючий партнер Gres Todorchuk PR. 11 квітня ми поговоримо з Ярославою про її карєрний шлях та дізнаємось чому так важливо ніколи не здаватись.

Будь ласка, просимо звернути увагу, до участі у заході запрошується два представники від компанії-члена ЕВА. Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: