fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит у компанію PepsiCo: Вся правда та міфи про молоко

 • Дата: 14/11/2018 (СР)
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

вулиця Промислова, 7, Вишневе, Київська обл., Україна, 08132 (трансфер надається, місце збору: метро Академмістечко о 9:00)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Візит у компанію PepsiCo: Вся правда та міфи про молоко. Дата: 14 листопада2018. Час: 10:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: вулиця Промислова, 7, Вишневе, Київська обл., Україна, 08132 (трансфер надається, місце збору: метро Академмістечко о 9:00). PepsiCo Україна, що представлена компаніями ТОВ «Сандора» та ПрАТ «Вімм – Біль - Данн  Україна», є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Агуша». До портфелю компанії входять також газовані напої «Pepsi», «7UP», «Mirinda», холодний чай «Lipton Ice Tea», мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами «Lays» і «ХрусTeam». PepsiCo в Україні займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Словяночка», «Машенька», «Смачненький», та дитячого харчування  з брендом «Агуша». Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів. Команда EBA Management Development Centre спільно з PepsiСo Україна запрошують Вас взяти участь у Візиті у компанію: Вся правда та міфи про молоко. Учасники візиту: Дізнаються від спеціалістів з великим досвідом роботи про секрети виробництва молочних продуктів; Зможуть поставити питання, які їх хвилюють; Побачать на власні очі сучасне молочне виробництво, Відвідають унікальне виробництво дитячого харчування «Агуша», Дізнаються, які є вимоги до виробництва молочної продукції для дітей; Зрозуміють, як досягається висока якість продукції та забезпечується контроль за виробництвом. Спікер: Орися Нимченко, Голова Правління ПрАТ «Вімм – Біль - Данн  Україна» Партнер: PepsiСo Україна Цільова аудиторія: Власники бізнесу Керівники Старші менеджери Частина 1. Екскурсія на виробництво дитячого харчування Частина 2. Лекція про виробництво молока Частина 3. Презентація компанії Частина 4. Дегустація Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Орися Нимченко. Голова Правління ПрАТ «Вімм – Біль - Данн  Україна», PepsiCo Україна. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

PepsiCo Україна, що представлена компаніями ТОВ «Сандора» та ПрАТ «Вімм – Біль – Данн  Україна», є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Агуша». До портфелю компанії входять також газовані напої «Pepsi», «7UP», «Mirinda», холодний чай «Lipton Ice Tea», мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами «Lay’s» і «ХрусTeam». PepsiCo в Україні займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька», «Смачненький», та дитячого харчування  з брендом «Агуша».

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Команда EBA Management Development Centre спільно з PepsiСo Україна запрошують Вас взяти участь у Візиті у компанію: Вся правда та міфи про молоко.

Учасники візиту:

 • Дізнаються від спеціалістів з великим досвідом роботи про секрети виробництва молочних продуктів;

 • Зможуть поставити питання, які їх хвилюють;

 • Побачать на власні очі сучасне молочне виробництво,

 • Відвідають унікальне виробництво дитячого харчування «Агуша»,

 • Дізнаються, які є вимоги до виробництва молочної продукції для дітей;

 • Зрозуміють, як досягається висока якість продукції та забезпечується контроль за виробництвом.

Спікер: Орися Нимченко, Голова Правління ПрАТ «Вімм – Біль – Данн  Україна»

Партнер: PepsiСo Україна

Цільова аудиторія:

 • Власники бізнесу
 • Керівники
 • Старші менеджери

Частина 1. Екскурсія на виробництво дитячого харчування

Частина 2. Лекція про виробництво молока

Частина 3. Презентація компанії

Частина 4. Дегустація

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Орися Нимченко
Голова Правління ПрАТ «Вімм – Біль - Данн  Україна», PepsiCo Україна
Орися Нимченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: