fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит у компанію “Броварський алюмінієвий завод BRAZ”: Замкнений цикл виробництва без відходів

  • Дата: 17/04/2019 (СР)
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 13:00
  • Квиток:безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації
Місце проведення:

бульвар Незалежності, 30, Бровари, Київська обл. (трансфер надається, місце збору: метро Лісова о 09:00)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Візит у компанію “Броварський алюмінієвий завод BRAZ”: Замкнений цикл виробництва без відходів. Дата: 17 квітня2019. Час: 10:00 13:00. Мова: Російська. Квиток: безкоштовно для членів Європейської Бізнес Асоціації. Місце проведення: бульвар Незалежності, 30, Бровари, Київська обл. (трансфер надається, місце збору: метро Лісова о 09:00). Реєстрація можлива лише для одного представника від компанії! Броварський алюмінієвий завод (торгова марка — BRAZ) — єдине підприємство в Україні, яке має блок очисних споруд з окремим шламонакопичувачем, побудованим відповідно до норм Європейського Союзу. У 2018 році завод отримав ЕКО-Оскар та переміг у номінації «ЕКОтрансформація–2018». Команда EBA Management Development Centre спільно з BRAZ запрошують Вас взяти участь у Візиті у компанію Броварський алюмінієвий завод BRAZ: Замкнений цикл виробництва без відходів. Під час візиту учасники матимуть змогу отримати досвід компанії з виробництва без відходів; дізнатись, як на заводі влаштована система надання алюмінію другого життя та як завод задовольняє свої потреби за рахунок переробки алюмінію. Спікер: Сергій Шапран, CEO та власник Броварського алюмінієвого заводу BRAZ. Партнер: Броварський алюмінієвий завод BRAZ. Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники, менеджери. Частина 1. Екскурсія: етапи та технології виготовлення алюмінію. Очисні споруди і друге життя алюмінію. Частина 2. Презентація компанії та етапи її становлення.  Частина 3. Сесія запитань та відповідей. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Сергій Шапран. CEO та власник Броварського алюмінієвого заводу BRAZ. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація можлива лише для одного представника від компанії!

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка — BRAZ) — єдине підприємство в Україні, яке має блок очисних споруд з окремим шламонакопичувачем, побудованим відповідно до норм Європейського Союзу. У 2018 році завод отримав ЕКО-Оскар та переміг у номінації «ЕКОтрансформація–2018».

Команда EBA Management Development Centre спільно з BRAZ запрошують Вас взяти участь у Візиті у компанію “Броварський алюмінієвий завод BRAZ”: Замкнений цикл виробництва без відходів. Під час візиту учасники матимуть змогу отримати досвід компанії з виробництва без відходів; дізнатись, як на заводі влаштована система надання алюмінію другого життя та як завод задовольняє свої потреби за рахунок переробки алюмінію.

Спікер: Сергій Шапран, CEO та власник Броварського алюмінієвого заводу BRAZ.

Партнер: Броварський алюмінієвий завод BRAZ.

Цільова аудиторіявласники бізнесу, керівники, менеджери.

Частина 1. Екскурсія: етапи та технології виготовлення алюмінію. Очисні споруди і друге життя алюмінію.

Частина 2. Презентація компанії та етапи її становлення. 

Частина 3. Сесія запитань та відповідей.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Сергій Шапран
CEO та власник Броварського алюмінієвого заводу BRAZ
Сергій Шапран

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Ваш контактний номер телефону
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: