fbpx

Відкрита лекція: Захист програмного продукту в міжнародному просторі

 • Дата: 07/11/2019
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

У разі активної реєстрації, ми залишаємо за собою право обмежити кількість представників від однієї компанії.

Ви розробляєте програмне забезпечення або здійснюєте придбання права на програму.  А чи впевнені Ви у тому, що інтелектуальні права на всі складові частини програми надійно захищені на цільовому ринку, і Ви зможете ефективно її використовувати відповідно поставлених цілей? Чи вмієте Ви ефективно відстежувати та припиняти порушення Ваших інтелектуальних прав в України та світі?

Команда EBA Management Development Centre спільно з патентно-юридичною агенцією «Синергія» запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Захист програмного продукту в міжнародному просторі.  

Спікер: Вікторія Остапчук, керуючий партнер патентно-юридичної агенції «Синергія», патентний повірений України, адвокат. Спеціалізується на питаннях інтелектуальної власності – від реєстрації об’єктів ІВ до супроводу угод та захисту інтелектуальних прав. Має великий досвід у структуруванні активів та оподатковуванні операцій з інтелектуальною власністю.

Партнер: патентно-юридична агенція «Синергія»

Цільова аудиторія: всі, хто має відношення до розробки програмного забезпечення та купівлі-продажу прав на нього – власники бізнесу, юристи, фахівці, які займаються розробкою програмних продуктів.

Питання для обговорення: 

 • Як захистити алгоритм роботи комп’ютерної програми – значимість винаходів та корисних моделей в бізнес. Шляхи отримання охорони: PCT, Європейський патент.

 • Як забезпечити охорону вихідного коду комп’ютерної програми – авторське право в дії. Для чого потрібна реєстрація авторських прав та які особливості реєстрації в Україні, США, Китаї.

 • Як вилучити не лише естетичну цінність із графічного інтерфейсу комп’ютерної програми? Промисловий зразок для бізнес цілей. Шляхи отримання охорони: Гаагська система, Єдиний патент ЄС.

 • Як захистити назву програмного продукту? Торговельна марка, як засіб ідентифікації продукту і цінний актив. Шляхи отримання охорони: Мадридська система, Єдина торговельна марка ЄС.

 • Як підкорити світ та не розгубити свої права інтелектуальної власності – захист об’єктів в міжнародному правовому полі.

Після відвідування лекції учасники:

 • Дізнаються про складові частини комп’ютерної програми в розрізі різних об’єктів інтелектуальної власності.
 • Отримають практичні поради щодо вибору найбільш ефективного способу захисту складових програми та оптимальних систем міжнародної реєстрації.
 • На прикладах гучних судових кейсів познайомляться з основними засобами захисту своїх інтелектуальних прав на програмні продукти.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Вікторія Остапчук
Керуючий партнер патентно-юридичної агенції «Синергія», патентний повірений України, адвокат. Спеціалізується на питаннях інтелектуальної власності – від реєстрації об’єктів ІВ до супроводу угод та захисту інтелектуальних прав. Має великий досвід у структуруванні активів та оподатковуванні операцій з інтелектуальною власністю.
Вікторія Остапчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: