fbpx

Відкрита лекція: Тренди в бізнес-комунікаціях. Марафон інсайтів та ідей

 • Дата: 31/07/2018
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

Тренди – це хвилі, які виштовхують бізнес у майбутнє. Якщо ви вчасно відчули та відстежили потужний тренд у своїй галузі, то перед вами відкриються додаткові переваги і можливості, про які ви навіть не мріяли.

Команда EBA Management Development Centre спільно з PrintStore Group запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Тренди в бізнес-комунікаціях. Марафон інсайтів та ідей. Унікальність теми полягає в тому, що вона буде корисною як для побудови та вдосконалення бізнес-комунікацій з усіма зацікавленими сторонами організації, так і для створення та постійного розвитку власного особистого бренду.

Спікери:

 • Оксана Тодорова, президент Асоціації корпоративних медіа, дипломований магістр за фахом «Міжнародний маркетинг і реклама», сертифікований MBA Professional of Management & Marketing Universal Business School, автор і ведуча корпоративних тренінгів та майстер-класів.
 • Анфіса Сіньова, директор з маркетингу компанії PrintStore Group, дипломований магістр за спеціалізацією «Маркетинговий менеджмент», сертифікований МВА SIC Professional of Business International.
 • Олексій Радян, власник бізнесу – мережі магазинів косметики та парфумерії «ЖАН niche concept», головний редактор корпоративного журналу «МОДНО».

Партнер: PrintStore Group

Цільова аудиторія: фахівці з комунікацій, PR-, HR-менеджери, маркетологи і власники бізнесу.

Теми для обговорення:

 • Тренди у тематичних векторах і жанровій палітрі корпоративних комунікацій.
 • Аналіз змін у візуальному контенті.
 • Аналіз змін у поведінці та очікуванні споживачів і співробітників.
 • Популярні концепції та ключові суперечності, які впливають на якість корпоративних комунікацій.

Після відвідання лекції учасники:

 • Отримають бачення змін, які торкнулися сучасного комунікативного середовища.
 • Дізнаються, які компетенції у створенні контенту є must have не тільки для фахівця з комунікацій, а й для успішного власника бізнесу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Оксана Тодорова
Президент Асоціації корпоративних медіа, дипломований магістр за фахом «Міжнародний маркетинг і реклама», сертифікований MBA Professional of Management & Marketing Universal Business School, автор і ведуча корпоративних тренінгів та майстер-класів
Анфіса Сіньова
Директор з маркетингу компанії PrintStore Group, дипломований магістр за спеціалізацією «Маркетинговий менеджмент», сертифікований МВА SIC Professional of Business International
Олексій Радян
Власник бізнесу – мережі магазинів косметики та парфумерії «ЖАН niche concept», головний редактор корпоративного журналу «МОДНО»
Оксана Тодорова
Анфіса Сіньова
Олексій Радян

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: